Gra o Tron 5 - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]

2015-04-13 12:46

Gra o Tron 5 już wkrótce w telewizji, fani nie mogą się doczekać. Dlatego pokazujemy wam to, jak aktorzy z serialu gościnnie występują w wielu muzycznych teledyskach. Serial ONLINE ZA DARMO: Prawdziwa historia rodu Borgiów - zobacz czekając na Grę o Tron! >> Jak wyglądałaby Sansa Stark w sportowej kurtce, czy Ned Stark mógłby zastąpić na planie Jamesa Bonda i czy Tyrion Lannister sprawdziłby się w roli szalonego dentysty? I dlaczego właściwie Petyr Baelish rozmawia ze ślimakiem? Zobacz naszą galerię teledysków z gwiazdami serialu Gra O Tron!    

Gra o Tron 5 premiera już w połowie kwietnia - premiera światowa 12 kwietnia, co oznacza, że w Polsce prawdopodobnie zobaczymy nowe odcinki Gry o tron już 13 kwietnia 2015. 

Zanim jednak aktorzy wrócą na ekrany telewizorów sprawdzamy ich inne zajęcia - gościnnie wystąpili w wielu muzycznych teledyskach. Niektórzy z nich byli wtedy jeszcze mało znani (jak Peter Dinklage pojawiając się w video Pat Benatar), inni - mieli już za sobą lata kariery i dziesiątki ról na koncie (jak Sean Bean występując w klipie Moby'ego). Zebraliśmy wszystkie teledyski, w których udzielili się aktorzy z Gry O Tron. W naszej galerii znajdziesz odpowiedź na tak intrygujące pytania jak:

> Czy Sansie Stark byłoby ładnie w sportowej kurtce?

> dlaczego porządnie wymyty i przebrany w garnitur Ned Stark mógłby zastąpić na planie Jamesa Bonda?

> Dlaczego Littlefinger rozmawia ze ślimakiem?

> co mają wspólnego: Cersei i Bilbo Baggins?

> dlaczego lepiej nie zatrudniać Melisandre w roli sekretarki?

> czy Tyrion Lannister jest wyższy, czy niższy niż siedzisko przeciętnego fotela dentystycznego?

Zobacz galerię aktorów z Gry O Tron w muzycznych teledyskach - na ESKA.pl!

>>> Polska - Katar: o której, gdzie i kiedy oglądać transmisję meczu na żywo 30.01.2015?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze