Gorąca 20 Premiery: Wiz Khalifa feat. Charlie Puth - See You Again oraz Remady & Manu-L Feat. J-Son - Livin' La Vida [VIDEO]

2015-04-20 15:50

Wiz Khalifa feat. Charlie Puth - See You Again oraz Remady & Manu-L Feat. J-Son - Livin' La Vida to dwie poniedziałkowe premiery w Gorącej 20. Piosenka Wiza z soundtracku Szybkich i Wściekłych 7 to najnowszy numer na światowych listach przebojów. Czy kawałek ma szansę stać się hitem również w Polsce? Zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl

Wiz Khalifa feat. Charlie Puth - See You Again oraz Remady & Manu-L Feat. J-Son - Livin' La Vida to dwie nowości w Gorącej 20 Radia ESKA w poniedziałek 20.04.2015. Zanim usłyszycie te piosenki premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18, macie szansą szansę posłuchać ich już teraz  - na ESKA.pl.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

See You Again to aktualnie najnowszy numer 1 w najbardziej prestiżowych zestawieniach po ibu stronach Atlantyku. Utwór Wiz a zgościnnym udziałem Charliego Putha znalazł się na szczycie listy Hot 100 magazynu Billboard oraz jest najpopularniejszą piosenką w Wielkiej Brytanii na podstawie Official UK Charts. 

Popularność kawałka See You Again będącego hołdem dla aktora Walkera, który zginął w wypadku samochodowymw  listopadzie 2013 roku, idzie w parze z wielkim sukcesem filmu Szybcy i Wściekli 7. Ostatnia część filmu o przygodach Dominica Toretto (Vin Diesel) i Briana O'Connera (Paul Walker) trafiła do ścisłej czołówki największych kinowych przebojów wszech czasów.

Pamiętajcie, że to Wy decydujecie o tym, co będzie rządzić w Gorącej 20. Na swoje ulubione kawałki możecie głosować klikając tutaj >>> ESKA.pl/goraca20.

Która poniedziałkowa premiera w Gorącej 20 bardziej przypada Wam do gustu?

Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth

Remady & Manu-L Feat. J-Son - Livin' La Vida 

Najnowsze