Gorąca 20 Premiera: ZAYN - Pillowtalk || Jay Sean feat. Sean Paul - Make My Love Go

2016-02-10 15:20
teledysk ZAYN - Pillowtalk
Autor: fot. YouTube/ZaynVEVO Gorąca 20 Premiera: ZAYN - Pillowtalk || Jay Sean feat. Sean Paul - Make My Love Go

ZAYN - Pillowtalk oraz Jay Sean feat. Sean Paul - Make My Love Go: premiery w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 10 lutego. Czy wkrótce będą to najpopularniejsze hity w Polsce? Wszystko zależy od Was. Zagłosuj i wygraj płytę Shawna Mendesa!

Gorąca 20 Radia ESKA to lista, na której znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce. Na dzisiejsze notowanie zapraszamy Was ze względu na dwie premiery: ZAYN - PillowTalk oraz Jay Sean feat. Sean Paul - Make My Love Go. To właśnie te nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów wybrzmią z Waszych głośników, 10 lutego 2016. Od Was zależy, czy znajdą się wkrótce w ścisłym zestawieniu. Kolejne, tym razem środowe wydanie Gorącej 20 Eski, startuje punktualnie o godzinie 18:00!

PillowTalk: Premiera w G20

Piosenka ZAYNa Malika, to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości muzycznych pierwszej połowy 2016 roku. 23-letni wokalista, były członek formacji One Direction, szykuje się do wydania debiutanckiego albumu pt. "Mind of Mine", który prawdopodobnie pojawi się 25 marca 2016. Singiel zatytułowany "PillowTalk" został napisany przez Zayna we współpracy z młodym producentem hip-hopu, powszechnie znanym pod pseudonimem MYKL (Make You Know Love) lub też Mike Hannides. Ten sam muzyk pracował nad utworem "Borders" należącym do M.I.A.

Malik z tym utworem zadebiutował na miejscu 1. prestiżowego zestawienia Billboard Hot 100 oraz na UK Charts! Tym samym ze swoim pierwszym singlem osiągnął więcej, niż w całej karierze będąc jeszcze członkiem One Direction. Ciekawe, jak szybko zadebiutuje na liście hitów Radia ESKA? 

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

 

Make My Love Go: nowość do listy przebojów

Po raz drugi w historii muzyki doszło do współpracy na lini Jay Sean - Sean Paul! Wcześniej dwaj znani wokaliści wspólnie stworzyli hit "Do You Remember". Obaj mają na koncie wiele sukcesów w Gorącej 20. Jay Sean, czyli autor całego zamieszania, kojarzony jest głównie z hitami: Ride It, Maybe, Stay, Tonight, czy Down z Lil Wayne'em. I to właśnie ten ostatni święcił największe tryumfy na Eskowym zestawieniu.

Kawałek "Make My Love Go" to przedsmak piątego studyjnego albumu Jaya, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku. W utworze wykorzystane są sample z hitu Maxi Priesta "Close to You", wydanego w 1990 roku.

 

Gorąca 20, czyli zestawienie najpopularniejszych Eskowych hitów, a w nim dwie premiery: ZAYN - Pillowtalk, a także: Jay Sean feat. Sean Paul - Make My Love Go. Jeśli podobają się Wam te nowe piosenki i chcecie słyszeć je częściej, to zagłosujcie tuż po zakończeniu notowania! Czekają płyty Handwritten - Shawna Mendesa >>> ZAGŁOSUJ

RW

Najnowsze