Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Don Diablo feat. Thomas Troelsen - Chemicals

2015-10-21 16:58

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej jak zwykle najnowsze piosenki. Dziś, w środę 21 października 2015 roku w ramach premiery do listy hitów Eski pojawi się nowy Tiesto! Kawałek zatytułowany Chemicals wybrzmi już po godzinie 18.00. Czy ten numer ma szanse dołączyć do grona najpopularniejszych utworów w Polsce? Zdecydujecie o tym oddając swoje głosy w Gorącej 20.

Trzeci dzień w tygodniu, to trzecia, bardzo dobra premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Jak zwykle mamy dla Was najnowsze i najlepsze hity w Polsce. A już dziś, 21 października 2015 roku do grona kandydatów walczących o Wasze uznanie dołączy Tiesto & Don Diablo z utworem "Chemicals". Wokalnie w tym nagraniu pojawia się Thomas Troelsen, dla którego to debiut w tak poważnym projekcie. Notowanie 20. najpopularniejszych hitów w Polsce wystartuje dokładnie o godzinie 18:00! A tuż przed tym polecamy Wam teledysk do środowej premiery w liście hitów Eski

Tiesto w Gorącej 20:

DJ Tiesto, to osoba, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale warto przypomnieć jego najważniejsze przeboje! Dopiero 10 lat po tym, jak rozpoczął swoją poważną karierę wydał debiutancki album. Właśnie w 2004 roku świat zaczął zaznajamiać się z muzyką holenderskiego producenta. Pierwszym hitem Tiesto, który osiągnął sukces na światowych listach przebojów był numer zatytułowany "Love Comes Again". W Gorącej 20 Radia ESKA słuchacze pokochali przeboje z płyty "Kaleidoscope": I Will Be Here, Escape Me, Feel It In My Bones i Who Wants To Be Alone. Ostatnim kawałkiem, który podbijaj Listę Przebojów w Esce było "Secrets".

 

Gorąca 20 Premiera: Chemicals od Tiesto & Don Diablo

Współpraca dwóch wieloletnich weteranów muzyki klubowej przyniosła efekty w postaci singla "Chemicals". Zapewne utwór nie byłby tak chwytliwy, gdyby nie wokal duńskiego wokalisty i producenta Thomasa Troelsena. Ten elektroniczny kawałek, to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA!

Utwór, pod którym podpisuje się Tiesto, Don Diablo i Thomas Troelsen po raz pierwszy wybrzmi na antenie Eski już dziś, 21.10.2015 roku po godzinie 18:00! Za Wasze głosy Puoteck ma dla Was płyty Hurts i Maroon 5.

Wesprzyjcie swoje ulubione utwory >>> głosując już teraz w ramach Gorącej 20

 

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze