Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Don Diablo feat. Thomas Troelsen - Chemicals

2015-10-21 16:58

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej jak zwykle najnowsze piosenki. Dziś, w środę 21 października 2015 roku w ramach premiery do listy hitów Eski pojawi się nowy Tiesto! Kawałek zatytułowany Chemicals wybrzmi już po godzinie 18.00. Czy ten numer ma szanse dołączyć do grona najpopularniejszych utworów w Polsce? Zdecydujecie o tym oddając swoje głosy w Gorącej 20.

Trzeci dzień w tygodniu, to trzecia, bardzo dobra premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Jak zwykle mamy dla Was najnowsze i najlepsze hity w Polsce. A już dziś, 21 października 2015 roku do grona kandydatów walczących o Wasze uznanie dołączy Tiesto & Don Diablo z utworem "Chemicals". Wokalnie w tym nagraniu pojawia się Thomas Troelsen, dla którego to debiut w tak poważnym projekcie. Notowanie 20. najpopularniejszych hitów w Polsce wystartuje dokładnie o godzinie 18:00! A tuż przed tym polecamy Wam teledysk do środowej premiery w liście hitów Eski

Tiesto w Gorącej 20:

DJ Tiesto, to osoba, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale warto przypomnieć jego najważniejsze przeboje! Dopiero 10 lat po tym, jak rozpoczął swoją poważną karierę wydał debiutancki album. Właśnie w 2004 roku świat zaczął zaznajamiać się z muzyką holenderskiego producenta. Pierwszym hitem Tiesto, który osiągnął sukces na światowych listach przebojów był numer zatytułowany "Love Comes Again". W Gorącej 20 Radia ESKA słuchacze pokochali przeboje z płyty "Kaleidoscope": I Will Be Here, Escape Me, Feel It In My Bones i Who Wants To Be Alone. Ostatnim kawałkiem, który podbijaj Listę Przebojów w Esce było "Secrets".

 

Gorąca 20 Premiera: Chemicals od Tiesto & Don Diablo

Współpraca dwóch wieloletnich weteranów muzyki klubowej przyniosła efekty w postaci singla "Chemicals". Zapewne utwór nie byłby tak chwytliwy, gdyby nie wokal duńskiego wokalisty i producenta Thomasa Troelsena. Ten elektroniczny kawałek, to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA!

Utwór, pod którym podpisuje się Tiesto, Don Diablo i Thomas Troelsen po raz pierwszy wybrzmi na antenie Eski już dziś, 21.10.2015 roku po godzinie 18:00! Za Wasze głosy Puoteck ma dla Was płyty Hurts i Maroon 5.

Wesprzyjcie swoje ulubione utwory >>> głosując już teraz w ramach Gorącej 20

 

RW

Najnowsze