Gorąca 20 Premiera: The Chainsmokers feat. Halsey - Closer. Poczujcie 95 uderzeń na minutę!

2016-08-24 13:21
Gorąca 20 Premiera: The Chainsmokers feat. Halsey - Closer. Poczujcie 95 uderzeń na minutę!
Autor: fot. YouTube/ChainsmokersVEVO screen z teledysku do The Chainsmokers - Closer (Lyric) ft. Halsey

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer: premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Kolejny świetny kawałek od duetu z USA wybrzmi po raz pierwszy w propozycjach do listy hitów w środę, 24 sierpnia po godzinie 18:00! Wakacyjny teledysk z tekstem do obejrzenia na ESKA.pl! 

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer: piosenka dołączy do grona propozycji w Gorącej 20! Debiut nagrania i start walki o Wasze głosy nastąpi w środę, 24 sierpnia po godzinie 18:00. Duet ze Stanów Zjednoczonych tym utworem zapowiada swój pierwszy pełny album, który ma ukazać się jeszcze w tym roku! Warto przypomnieć, że w Polsce autorzy premiery w G20 dali się poznać z przeboju Selfie, Let You Go, Roses oraz ostatnio Don't Let Me Down. Pamiętajcie - głosując na swoje ulubione hity macie szansę zgarnąć płyty Twenty One Pilots!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

The Chainsmokers w G20

Grupa The Chainsmokers to nie nowicjusze na międzynarodowej scenie muzycznej - działają już od 4 lat, a dwa lata temu ich numer ‘#SELFIE’ dotarł do 1. miejsca listy Billboardu i sprzedał się w ilości ponad 10 milionów pobrań! W październiku 2015 roku ukazała się ich cyfrowa EP-ka ‘Bouquet EP’, z której pochodzi przebój ‘Roses’. Producenci mają również na koncie remiksy takich hitów jak: Like A Drum (Guy Sebastian), Take Me Home (Cash Cash), Girlfriend (Icona Pop), czy Habits (Tove Lo). Światowy rynek muzyczny aktualnie podbija hit zatytułowany "Don't Let Me Down", ale powoli jego popularność maleje na rzecz singla pt. "Closer". I to może być jeszcze większy HIT!

The Chainsmokers - Closer: Premiera w G20

Za dzisiejszą premierę w G20 odpowiada również Halsey - 21-letnia piosenkarka, która ostatnio współpracowała z Justinem Bieberem. Jak przekonują twórcy - ich najnowszy kawałek wbrew pozorom nie jest o miłości! To opowieść o mężczyźnie wspominającym wspólnie spędzone chwile w towarzystwie swojej ex. Temat jest również poruszony w tekstowym teledysku. Finalny efekt jest taki, iż "Closer" to optymistyczny i taneczny numer stworzony w tempie 95 uderzeń na minutę. Gwarantujemy, że sprawdzi się na jesiennych imprezach! Jeśli chcecie słuchać go częściej na antenie Radia ESKA, to zagłosujcie >> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj Redakcja ESKA.pl wyczuwa w tym nagraniu wielki przebój listy hitów Eski!

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer

 

RW

Najnowsze