Gorąca 20 Premiera: Sia - Alive + Basto - Hold You.

2015-09-24 18:26

Sia - Alive i Basto - Hold You, to dwie muzyczne niespodzianki w postaci premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Usłyszycie je w drugi dzień jesieni 2015 roku, czyli 24 września już po godzinie 18:00! Czy kolejna nowa piosenka od Sii i Basto wdrapie się na szczyt w Liście Przebojów Eski?

Gorąca 20 Premiery: Sia - Alive i Basto - Hold You: to dwie premiery, które umilą Wam czwartkowy wieczór - 24 września 2015 roku. W Waszych głośnikach pojawi się Sia z zupełnie nowym utworem Alive. Kawałek promuje siódmy studyjny album, który najprawdopodobniej nazywać się będzie "This Is Acting". Drugą premierą tuż po godzinie 18:00 będzie klubowa piosenka od Basto pt. Hold You. Zarówno Sia, jak i belgijski DJ podbijali już wcześniej swoimi nagraniami Listę Przebojów Radia ESKA. Czy tak samo będzie w przypadku nowych utworów?

Sia Alive - zapowiedź nowej płyty: 

Australijska piosenkarka dziś, 24 września wydała singiel zatytułowany "Alive". Do tej pory jej dyskografię zamyka wydany w 2014 roku krążek 1000 Forms Of Fear. Już niebawem ma mieć miejsce premiera krążka This Is Acting. Artystka informowała, że chce jak najszybciej wypełnić obowiązujący ją kontrakt. Fani bali się, że nowa płyta będzie stworzona na szybko, bez żadnych większych starań. Kawałek "Alive" temu zaprzecza! Początkowo miała go zaśpiewać Adele, jednak oficjalnie z niego zrezygnowała. Nad tekstem do pierwszego singla promującego nowe wydawnictwo pracowała Sia, a wspomogli ją: Tobias Jesso, Jr. i sama Adele. Producentem wykonawczym jest Jesse Shatkin. Czy Sia i Alive może liczyć na Wasz głos? 

 

Kim jest Basto?

DJ i producent z Belgii tak naprawdę to Jef Martens. Jako artysta aktywny jest od 2005 roku, jednak dopiero 4 lata później Europa doceniła talent tego DJa. Basto był współzałożycielem formacji Lasgo, w której skład wchodzili jeszcze Jelle van Dael i Peter Luts (znany z przeboju Rain). Singiel tego zespołu zatytułowany "Lost" doceniony został na praktycznie wszystkich europejskich listach przebojów. Artysta z Belgii na muzycznej scenie znany jest także pod pseudonimem Lazy Jay. Znacie go na pewno z utworu "212", do którego zaprosiła go Azealia Banks.

 

Basto w Gorącej 20:

Hold You, to kolejny utwór Belga, który pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA. Producent ze swoim pierwszym kawałkiem zadebiutował w Liście Hitów Eski - 18 kwietnia 2011 roku na miejscu 11. Bardzo często dzięki Waszym głosom wokalna wersja hitu "Live Tonight" lądowała na czołowych pozycjach! 

Gorąca 20 - Basto #2.
Autor: fot. Eska.pl Gorąca 20 Premiera: Basto – Hold You. Zobacz wakacyjny klip

 

Basto Hold You - 24 września, to premiera w Gorącej 20

Nowa produkcja Belga zatytułowana "Hold You" ma sporą szanse na sukces? Wydaje się, że tak! Kawałek posiada ciekawą warstwę liryczną, świetny bit i łatwo wpadającą do głowy melodię. Klip opowiada o chłopaku, który poznaje atrakcyjną kobietę. Bohaterowie teledysku spędzają ze sobą wiele wspaniałych, romantycznych i pełnych uniesień chwil. Wideo do Hold You kończy się jednak sporym rozczarowaniem dla mężczyzny! Świadczy o tym list, w którym dziewczyna napisała "lato jest krótkie, a miłość trwa wiecznie". W rolę kobiety łamiącej serce mężczyzny wcieliła się amerykańska modelka Josie Canseco.

 

A czy Wasza miłość do nagrania Alive od Sii i Hold You Basto będzie wieczna? Przekonamy się w najbliższych tygodniach, bo to Wasze głosy zdecydują o tym, czy te numery zostaną Eskowymi Hitami! Premiera tych dwóch potencjalny hitów już dziś - 24 września po godzinie 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie zapomnijcie zagłosować w ramach Listy Hitów Radia ESKA!

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze