Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Stitches. Kim jest 17-latek - autor premiery w G20?

2015-12-08 16:02

Shawn Mendes - Stitches, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, we wtorek, 8 grudnia 2015 roku. Piosenka zdążyła zostać już hitem internetu, teraz zostanie hitem w Listy Przebojów Eski? Wszystko zależy od Waszych głosów, które w tym tygodniu nagradzamy płytami Maroon 5 Singles. Gorąca 20 startuje tradycyjnie - punktualnie o godzinie 18:00.

Shawn Mendes w teledysku do Stitches
Autor: fot. YouTube/ShawnMendesVEVO Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Stitches. Kim jest 17-latek - autor premiery w G20?

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli lista przebojów, w której znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Oprócz tego, codziennie do grona propozycji, które walczą o miejsce w ścisłej "dwudziestce" dołącza nowa piosenka. Dziś, 8 grudnia 2015 roku - miejsce "gorących hitów" zasili Shawn Mendes - Stitches. Premiera w Gorącej 20 już teraz cieszy się sporym uznaniem w internecie. Ciekawe, czy odbije się ono na popularności w liście hitów Eski? O tym wszystkim zdecydują Wasze głosy! Zanim posłuchacie Stitches, sprawdźcie, kim jest Shawn Mendes!

Kim jest Shawn Mendes?

Shawn Mendes to, kanadyjski wokalista, który zdobył rozgłos publikując wideo z coverami w aplikacji Vine. Przeróbki znanych hitów, zwróciły uwagę wytwórni, która zdecydowała się podpisać z nim kontrakt. Mendes w kwietniu 2015 roku wydał debiutancki album pt. „Handwritten”. Płyta piosenkarza w bardzo krótkim czasie dotarła na szczyt zestawienia z najchętniej kupowanymi albumami w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory największym kawałkiem 17-latka jest „Life of The Party”. Już niebawem może się to zmienić!

Stitches w G20

Stitches - to trzeci solowy singiel Shawn’a Mendesa. Za tekst utworu odpowiadają: Daniel Parker, Teddy Geiger i Daniel Kyriakide. Powstały dwie wersje teledysku, z czego ta druga, przekroczyła 100 milionów odsłon w serwisie YouTube. Za jego reżyserie odpowiada Jay Martin. W obrazie do „Stitches”, widzimy jak Shawn Mendes przeżywa utratę ukochanej, uzewnętrzniając przy tym swoje odczuwanie bólu.

Dostępny jest także mini klip z akustyczną wersją dzisiejszej premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Shawn Mendes - Stitches, w liście hitów Eski – usłyszycie po raz pierwszy, 8 grudnia 2015 roku zaraz po godzinie 18:00.  

 

W tym tygodniu za Wasze głosy w ramach Gorącej 20, Puoteck rozdaje płyty Maroon 5 - Singles. Głosujcie i wygrywajcie!

RW

Najnowsze