Selena Gomez w teledysku do Same Old Love

i

Autor: fot. Apple player Gorąca 20 Premiera: Selena Gomez - Same Old Love

Gorąca 20 Premiera: Selena Gomez - Same Old Love

2015-09-28 17:22

Same Old Love od Seleny Gomez, to poniedziałkowa Premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Kawałek po raz pierwszy w Liście Przebojów Eski usłyszycie 28.09.2015 roku tuż po godzinie 18:00. Zanim włączycie radio obejrzyjcie teledysk do Same Old Love, który zdradza nam kulisy życia księżniczki Seleny! 

Gorąca 20 Premiera: Selena Gomez - Same Old Love: nowy tydzień przyniesie nam kolejne nowe piosenki, które pojawią się premierowo w ramach propozycji do Listy Przebojów Radia ESKA. W poniedziałek, 28 września 2015 roku po raz pierwszy w Gorącej 20 pojawi się najnowszy singiel Seleny Gomez zatytułowany "Same Old Love"! Opowiada on o wspomnieniach związanych z tytułową "starą miłością". Sprawdźcie kulisy życia byłej dziewczyny Justina Bieber w teledysku do singla promocyjnego album Revival. Włączcie radio już po godzinie 18.

Selena Gomez - Same Old Love - zapowiedź nowej płyty

Już za kilka dni, dokładnie 9 października w sprzedaży pojawi się drugi studyjny album, pod którym podpisuje się Selena Gomez. Nad brzmieniem krążka Revival czuwali tacy producenci jak: Rock Mafia, Dave Aude, Max Martin, Sir Nolan, Startgate, Hit-Boy, A$AP Rocky i wielu, wielu innych! Jak widzicie sama lista robi wrażenie. Płyta Gomez dostępna będzie w wersji rozszerzonej, która zawierać będzie 3 nowe utwory, międzynarodowej - 2 bonusowe i w wersji japońskiej z remiksem hitu Good For You i teledyskiem. 

Selena Gomez w Gorącej 20:

To nie będzie pierwszy raz Seleny Gomez w Liście Przebojów Radia ESKA. W maju 2010 roku wraz z zespołem The Scene próbowała się przebić z kawałkiem "Naturally". Niestety, nieskutecznie. Kolejną próbę podjęła 24 kwietnia 2013, gdy pojawiła się z solowym numerem "Come & Get It". To była próba, bo nie przekonała wówczas do siebie słuchaczy Radia ESKA. Jednak Teraz może się to zmienić!

Same Old Love teledysk - dzięki niemu o Selenie Gomez wiemy jeszcze więcej!

Klip do Same Old Love jest jeszcze ciepły, bo swoją premierę miał kilka dni temu! W obrazie do drugiego singla z Revival poznajemy kulisy sławy księżniczki Seleny. Widzimy, że artystka nie może opędzić się od fanów chcących zrobić sobie z nią zdjęcie. Dowiadujemy się także tego, że gwiazda nie ma czasu na spotkania, ponieważ ciągle ciężko pracuje. Uwielbia także wsiąść do zwykłego samochodu i obserwować ludzi na tylnym siedzeniu. Jest to swego rodzaju wspominanie czasów, w których nie była jeszcze sławna. Teledysk utwierdza nas w przekonaniu, że pod względem urody i wdzięku Selena Gomez, to konkurencja dla Ariany Grande.

 

Czy piosenka Same Old Love na tyle zdobędzie Wasze uznanie, że zdecydujecie się na nią zagłosować? Możecie zrobić to już TERAZ. Na Gorącą 20 w Radiu ESKA od godziny 18.00 serdecznie zaprasza Michał Celeda!

RW