Meghan Trainor

i

Autor: fot. YouTube/MeghanTrainorVEVO Gorąca 20 Premiera: Meghan Trainor - Better When I'm Dancing. Teledysk ze Snoopy'm!

Gorąca 20 Premiera: Meghan Trainor - Better When I'm Dancing. Teledysk ze Snoopy'm!

2015-10-29 17:07

Meghan Trainor - Better When I'm Dancing, to czwartkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka Better When I'm Dancing promuje film Fistaszki! W liście przebojów Eski usłyszycie ją po raz pierwszy po godzinie 18.00, już dziś, 29 października. Teledysk do zobaczenia na Eska.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA w czwartek, 29 października 2015 roku i kolejna nowa propozycja! Dziś premierowo w Liście Przebojów Eski usłyszycie zupełnie nową piosenkę od Meghan Trainor! Utwór Better When I'm Dancing promuje film Fistaszki ze słynnym psem Snoopy'm. Premiera tego nagrania w Gorącej 20 Radia ESKA już dziś, 29.10.2015 po godzinie 18:00. Wasze głosy w Liście Hitów nagradzamy płytami "Stories" Avicii'ego, "We The Generation" Rudimental, a także biletami na koncert tego zespołu na warszawskim Torwarze.

Meghan Trainor w Gorącej 20

Ma 21 lat i na koncie jedną studyjną płytę, na której znajdziemy przebój "All About That Bass". Kawałek cieszył się ogromną popularnością w Liście Hitów Eski. Czy tak samo będzie z nową piosenką? O tym zdecydują Wasze głosy! Do napisania kawałka "Better When I'm Dancing" namówił artystkę reżyser filmu "Fistaszki" - Steve Martino. Na wielkim ekranie zobaczymy przygody cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku bohaterów opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charliego Browna, psa Snoopy'ego i ich przyjaciół. 

Meghan Trainor na temat piosenki do filmu "Fistaszki" powiedziała: -Byłam bardzo zestresowana, bo zależało mi, by nagrać taką piosenkę, jaką wszyscy chcieli. Najlepiej czuję się na scenie, kiedy tańczę i dobrze się bawię, więc napisałam o tym. 

Piosenka Meghan Trainor - Better When I'm Dancing wybrzmi już dziś, 29.10.2015 roku na antenie Eski w Gorącej 20, która startuje tradycyjnie po godzinie 18:00! Już teraz zobacz kolorowy teledysk do tego nagrania! W nim obok Meghan Trainor pojawiają się bohaterowie dzieła "Fistaszki", które do polskich kin trafi 1 stycznia 2016 roku!

 

Już teraz zagłosujcie w Gorącej 20 Radia ESKA! W zamian za Wasze głosy mamy dla Was płyty "Stories" Avicii'ego, "We The Generation" Rudimental oraz bilety na koncert tego zespołu! Powodzenia!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE