Gorąca 20 Premiera: Macklemore & Ryan Lewis - Growing Up (Sloane's Song) ft. Ed Sheeran

2015-08-19 18:40
okładka do Growing Up (Sloane's Song)
Autor: fot. mat. promo. okładka do Growing Up (Sloane's Song)

Nowa piosenka Makclemore'a i Ryana Lewisa z Edem Sheeranem premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA. Growing Up (Sloane's Song) jak wskazuje już samym tytuł to piosenka Macklemore'a dla jego córeczki. Posłuchajcie numeru i głosujcie na naszej liście przebojów już teraz. To od Was zależy, czy utwór będzie gorącym hitem.

Nie słyszeliście jeszcze nowej piosenki Macklemore'a i Ryana Lewisa? Gorąca 20 Radia ESKA to doskonała okazja, żeby nadgonić zaległości, bo piosenkę teamu Macklemore'a z Edem Sheeranem o tytule Growing Up (Sloane's Song) premierowo przygotowaliśmy na 19 sierpnia 2015 roku. Jak nietrudno się domyśleć, jest to kawałek rapera zadedykowany jego córeczce. To właśnie jej imię jest częścią nazwy nagrania.

Nowa piosenka Macklemore'a

Nowa piosenka Macklemore'a i Ryana Lewisa ft. Ed Sheeran - Growing Up (Sloane's Song) nie zwiastuje jeszcze nowej płyty rapera i jego producenta. Jej premierą artysta chciał jedynie podzielić się ze światem swoim szczęściem w związku z byciem ojcem. Przypomnijmy, że 29 maja 2015 roku na świat przyszła Sloane Ava Simone Haggerty - pierwsza pociecha gwiazdy.

>> Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015: plan transmisji z Pekinu 2015

Głosowanie w Gorącej 20

Na nową piosenkę Macklemore'a w G20 możecie głosować online na specjalnej stronie poświęconej liście. Temperaturę podnosimy od poniedziałku do piątku od 18.00.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze