Gorąca 20 Premiera: Little Mix - Black Magic. Dziewczyny zaczarują listę przebojów? [VIDEO]

2015-06-11 13:36
Little Mix - Black Magic
Autor: fot. okładka singla Little Mix - Black Magic

Little Mix - Black Magic to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Perrie, Jesy, Leigh-Anne, i Jade zaczarują antenę Radia ESKA swoim najnowszym singlem. Zobaczcie teledysk do niego już teraz - na ESKA.pl

Little Mix - Black Magic to nowość w Gorącej w czwartek 11 czerwca 2015 roku. Najnowszy singiel dziewczyn premierowo do odsłuchania na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Teledysk do tego magicznego utworu mamy dla Was już teraz - na ESKA.pl. Klip pojawił się na VEVO i YouTube pod koniec maja i do tej pory ma na swoim liczniku prawie 7 mln wyświetleń.

Little Mix z pewnością będą chciały powalczyć o hit zbliżającego się lata i szczyty list przebojów. Czy im się to uda? To też zależy od Was!

Na wszystkie swoje ulubione utwory na naszej liście przebojów możecie głosować klikając TUTAJ >>> Gorąca 20 Radia ESKA.  Piosenki, których tam nie ma, możecie oczywiście zgłaszać do propozycji.

Co sądzicie o najnowszym singlu Little Mix?

Little Mix - Black Magic

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze