Gorąca 20 Premiera: Listenbee - Save Me. Posłuchaj debiutanckiego singla [AUDIO]

2015-01-09 15:41
Listenbee - Save Me
Autor: fot. okładka singla Listenbee - Save Me

Listenbee - Save Me to piątkowa nowość w Gorącej 20. Posłuchaj debiutanckiego singla najnowszych podopiecznych nowojorskiej wytwórni Lokal Legend premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Piosenkę możecie sprawdzić także już teraz - na ESKA.pl

Listenbee - Save Me to nowość w Gorącej 20 w piątek 9 stycznia 2015 roku. Posłuchaj debiutanckiego singla najnowszych podopiecznych nowojorskiej wytwórni Lokal Legend premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Piosenkę możecie sprawdzić także już teraz - na ESKA.pl.

Proste gitarowe dźwięki połączone z mocnym bitem ciekawym wokalem w Save Me mogą się fanom klubowej muzyki skojarzyć z takimi hitami Avicii jak Wake Me Up i Levels. Z takim chwytliwym kawałkiem Listenbee maja szansę ostro zamieszać na listach przebojów i jednocześnie stać się jednym z ważniejszych debiutów 2015 roku w muzyce elektronicznej.

Pamiętajcie, że na >>>> ESKA.pl/goraca20 możecie głosować na swoje ulubione oraz zgłaszać swoje własne propozycje do Gorącej 20.

Listenbee - Save Me

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze