Gorąca 20 Premiera: Liber feat. Mateusz Ziółko - 7 Rzeczy

2015-11-03 17:26
Liber
Autor: fot. wbf Gorąca 20 Premiera: Liber feat. Mateusz Ziółko - 7 Rzeczy

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej premiera! To już tradycja w Liście Przebojów Eski, że codziennie do grona propozycji dołącza nowa piosenka. Dziś, 3 listopada 2015 roku po raz pierwszy pojawi się 7 Rzeczy! Jej autorem jest Liber i Mateusz Ziółko. Piosenka jest motywem przewodnim filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Usłyszycie ją po godzinie 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA, a już teraz na Eska.pl!

Liber feat. Mateusz Ziółko - 7 Rzeczy, to kolejna propozycja z Polski, która ma szanse zostać hitem w Gorącej 20 Radia ESKA. Premiera we wtorek, 3 listopada w Liście Przebojów Eski wybrzmi po godzinie 18:00. Utwór 7 Rzeczy to nic innego, jak motyw przewodni filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. W rolach głównych pojawił się między innymi: Paweł Domagała, Leszek Lichota, Maciej Zakościelny oraz... Liber! 

Gorąca 20 Premiera: Liber - 7 Rzeczy

Na najnowszą piosenkę Libera od dziś, 3.11.2015 będziecie mogli głosować w ramach Gorącej 20 Radia ESKA. Raper i tekściarz do kawałka "7 Rzeczy" zaprosił zwycięzce trzeciej edycji The Voice of Poland - Mateusza Ziółko. Utwór promuje film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", który w kinie pojawi się od 29 stycznia 2015 roku. Przypomnijmy, że ostatni album Libera "Duety" zawierał hity "Winny", "Wszystkiego na raz" i "Nie patrzę w dół" z Natalią Szroeder.

Nad piosenką "7 Rzeczy" pracowała Sylwia Grzeszczak! Kawałek bardzo szybko zdobył uznanie w internecie. Wygrał w naszej specjalnej sondzie pokonując Adele, One Direction i między innymi Ellie Goulding. Czy tak samo będzie w przypadku Gorącej 20 Radia ESKA? Pod ocenę piosenkę Libera i Mateusza Ziółko dostaniecie już dziś po godzinie 18:00! 

Liber feat. Mateusz Ziółko - 7 Rzeczy: 

 

Zagłosuj już teraz w Gorącej 20 Radia ESKA. Za Wasze wsparcie mamy dla Was bilety na koncert Rudimental, ich płyty "We The Generation" oraz składankę z największymi hitami tej jesieni - ESKA Hity na czasie jesień 2015!

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze