Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Comment Te Dire Adieu

2016-09-23 15:52

Kate Ryan z piosenką Comment Te Dire Adieu premierowo w Gorącej 20! Ta niezwykle kobieca muzyczna nowość już 23 września zadebiutuje na antenie Radia ESKA. Gorąca premiera zaraz po godzinie 18:00!

Kate Ryan w piątek wieczorem zadebiutuje w Gorącej 20. Już 23 września premierowo w G20 usłyszycie utwór zatytułowany Comment Te Dire Adieu. Czy ta kompozycja przypadnie do gustu słuchaczom i na dłużej zagości w najgorętszej liście przebojów Radia ESKA? Słuchajcie Gorącej 20 w Radiu ESKA, od poniedziałku do piątku od godz. 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu za wasze głosy rozdaje bilety na koncert The Vamps.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Kate Ryan w G20

Comment Te Dire Adieu to nowość od Kate Ryan, singiel ten został wydany jeszcze przed wakacjami 2016 roku, dokładnie 23 czerwca. Propozycja od pochodzącej z Belgii piosenkarki to niezwykle kobiecy i taneczny utwór. Oczywiście w kawałku nie zabrakło elementów muzyki elektronicznej. W teledysku, który powstał do utworu zatytułowanego Comment Te Dire Adieu widzimy Kate Ryan w kilku wydaniach. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze