Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Comment Te Dire Adieu

i

Autor: Fot. YouTube/Mostiko Screen z teledysku

Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Comment Te Dire Adieu

2016-09-23 15:52

Kate Ryan z piosenką Comment Te Dire Adieu premierowo w Gorącej 20! Ta niezwykle kobieca muzyczna nowość już 23 września zadebiutuje na antenie Radia ESKA. Gorąca premiera zaraz po godzinie 18:00!

Kate Ryan w piątek wieczorem zadebiutuje w Gorącej 20. Już 23 września premierowo w G20 usłyszycie utwór zatytułowany Comment Te Dire Adieu. Czy ta kompozycja przypadnie do gustu słuchaczom i na dłużej zagości w najgorętszej liście przebojów Radia ESKA? Słuchajcie Gorącej 20 w Radiu ESKA, od poniedziałku do piątku od godz. 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu za wasze głosy rozdaje bilety na koncert The Vamps.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Kate Ryan w G20

Comment Te Dire Adieu to nowość od Kate Ryan, singiel ten został wydany jeszcze przed wakacjami 2016 roku, dokładnie 23 czerwca. Propozycja od pochodzącej z Belgii piosenkarki to niezwykle kobiecy i taneczny utwór. Oczywiście w kawałku nie zabrakło elementów muzyki elektronicznej. W teledysku, który powstał do utworu zatytułowanego Comment Te Dire Adieu widzimy Kate Ryan w kilku wydaniach. Wideo możecie zobaczyć poniżej.