Gorąca 20 Premiera: John Newman & Calvin Harris - Ole || Clean Bandit - Tears

2016-07-08 18:21
Gorąca 20 Premiera: John Newman & Calvin Harris - Ole || Clean Bandit - Tears
Autor: fot. okładka singla premiery w G20 John Newman & Calvin Harris - Ole i Clean Bandit - Tears

John Newman & Calvin Harris - Ole, a także Clean Bandit - Tears: na koniec tygodnia, to premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Czujemy, że oba te kawałki staną się wielkimi hitami tych wakacji. Oceńcie sami już teraz!

John Newman & Calvin Harris - Ole: premiera w Gorącej 20! Nagranie do propozycji listy przebojów Radia ESKA dołączy tuż po godzinie 18:00! Jest to kawałek, którym wokalista z niespotykanym głosem promuje swój nadchodzący, trzeci studyjny album. Dziś również po raz pierwszy w gronie gorących hitów Eski pojawi się nowość od Clean Bandit - Tears! Angielska grupa znów w nietypowy sposób żywe instrumenty połączyła z dźwiękami elektroniki. To ich kolejny numer, za który zbierają pozytywne recenzje! Czy się z nimi zgadzacie? Wyraźcie swoje zdanie głosując w ramach G20! Jeszcze dziś, Puoteck ma dla Was najnowsze płyty Mike'a Posnera!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

John Newman - Ole: premiera w G20

John Newman od jakiegoś czasu zapowiadał swój powrót na muzyczną scenę, więc nie jest zaskoczeniem, że wydaje nową piosenkę. Oficjalnie Anglik singlem pt. "Ole" zapowiada swój trzeci studyjny album. Wiele osób stwierdziło, że kawałek został stworzony ze względu na rozpad związku Harrisa z Taylor Swift. Oficjalnie - tak nie jest! Dowodem na to jest wywiad, który artyści udzielili na antenie Capital FM: - Mój następny singiel wyprodukował Calvin... To swego rodzaju nowa odsłona reggae. Zrobiliśmy razem coś innego! (...) Nagraliśmy tę piosenkę już w kwietniu 2016 roku. - wyjaśnił Newman. To kolejna współpraca na tej linii po sukcesie osiągniętym z "Blame".

John Newman & Calvin Harris - Ole, to premiera piątkowa w Gorącej 20 Radia ESKA. Zdjęcia teledysku zostały zrealizowane w Meksyku. Efekt mamy poznać już wkrótce!

 

Clean Bandit - Tears: premiera w G20

Clean Bandit po dwóch latach nieobecności na rynku muzycznym powraca z mocnym uderzeniem i w dobrym stylu! Autorzy hitów: Real Love, Come Over, Extraordinary, ale przede wszystkim Rather Be - zapowiadają swój drugi w dorobku album! Warto przypomnieć, że zespół wypromował Jess Glynne, która obecnie jest jedną z najlepszych angielskich piosenkarek. Teraz grupa do współpracy zaprosiła laureatkę 12. edycji brytyjskiego The X Factor, Louise Johnson!

Clean Bandit feat. Louisa Johnson - Tears: druga premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Za tekst nagrania odpowiada Jack Patterson, a uroczysty i podniosły teledysk miał swoją premierę 7 lipca.

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze