Gorąca 20 Premiera: Jason Derulo - Kiss The Sky. Będzie kolejny hit od Jasona?

2016-08-05 17:51
Gorąca 20 Premiera: Jason Derulo - Kiss The Sky. Będzie kolejny hit od Jasona?
Autor: fot. Brian Bowen Smith / Warner Music Jason Derulo - Kiss The Sky

Jason Derulo - Kiss The Sky: 5 sierpnia 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Funkujący przebój od amerykańskiego tancerza i wokalisty usłyszycie na antenie Eski zaraz po godzinie 18:00! Czy to hit na miarę Wiggle, Want To Want Me lub Talk Dirty? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Jason Derulo - Kiss The Sky: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek wybrzmi z Waszych głośników tuż po godzinie 18:00. To perełka na najnowszej płycie amerykańskiego tancerza. Jest to jedyna nowa piosenka na albumie, na którym znajdziemy kawałki podbijające niegdyś listy przebojów. Michał Celeda ma dla Was płyty Kygo - Cloud Nine! Jak je zdobyć? Wystarczy zagłosować na hity w G20 i uzasadnić swój wybór. Proste? Jeśli tak, to do dzieła!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Jason Derulo - Kiss The Sky: premiera w G20

Nowa piosenka Jasona Derulo to Kiss The Sky! Zupełnie świeży singiel znajdziemy na wydanej kompilacji z największymi przebojami gwiazdy. Krążek nosi tytuł "Platinum Hits" i zawiera także hity, które znacie z anteny Radia ESKA m.in.: Wiggle, Talk Dirty, Whatcha Say, Want To Want Me czy Trumpets. Jason chciał pokazać światu, które jego tytuły pokryły się platyną lub podwójną platyną. 

Nowość muzyczna 2016, czyli Kiss The Sky powstała we współpracy z Madison Love, Thomasem Eriksenem, Thomasem Troelsenem oraz m.in. Samem Martinem. Piosenka promuje animację pt. Bociany, w której jednej z postaci głosu użyczy Danny Trejo i Jennifer Aniston. Będziecie funkować przy tym nagraniu? Głosujcie w ramach G20 i dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

 

Gorąca 20 Premiera: Jason Derulo - Kiss The Sky. Będzie kolejny hit od Jasona?
Autor: fot. okładka singla Jason Derulo - Kiss The Sky

RW

Najnowsze