Gorąca 20 Premiera: Inna - Heaven || Tinie Tempah feat. Wizkid - Mamacita

i

Autor: fot. YouTube/INNA & fot. YouTube/Tinie Tempah screeny z teledysku do: INNA - Heaven | Official Music Video i Tinie Tempah - Mamacita ft. Wizkid (Official Video)

Gorąca 20 Premiera: Inna - Heaven || Tinie Tempah feat. Wizkid - Mamacita

2016-07-11 19:04

Inna - Heaven, a także Tinie Tempah feat. Wizkid - Mamacita: dwie nowe premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Czy od razu pokochacie te nagrania? Czy zostaną one wielkimi hitami? Decydujcie i głosujcie, bo w tym tygodniu do zgarnięcia zaproszenia na wyjątkową imprezę! Szczegóły - na ESKA.pl!

Inna - Heavenpremiera w Gorącej 20! Nowa piosenka pięknej, rumuńskiej piosenkarki wybrzmi po raz pierwszy na antenie Radia ESKA we wtorek, 12 lipca po godzinie 18:00! Przyszedł czas, że autorka wielu wakacyjnych hitów zapowiada swój piąty studyjny album, którego tytuł nie jest jeszcze znany. Jedynie wiemy, kto wyprodukował pierwszy singiel z tego wydawnictwa. O tym przeczytacie - poniżej! Autorami drugiej premiery w G20Tinie Tempah & Wizkid. Mamacita, to z kolei zwiastun długo wyczekiwanej płyty pt. Youth. Czy będzie hitem, jak wiele poprzednich utworów od angielskiego rapera? Dajcie znać głosując w ramach listy przebojów Eski! Puoteck ma dla Was zaproszenia na Audioriver 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Inna - premiera w G20: Heaven

Lato 2016 trwa! I rzecz jasna kolejny rok nie mogło zabraknąć od nowości na ten czas od rumuńskiej piosenkarki! Jej nowa piosenka pt. Heaven, to zapowiedź piątego studyjnego albumu. Inna ponownie postanowiła skorzystać z pomocy duetu Play & Win, obecnie znanego jako Marco & Seba. Teledysk do nagrania został stworzony na  słonecznym Mauritiusie. Czy to jeden z hitów wakacji 2016? Dajcie znać!

 

Tinie Tempah - premiera w G20: Mamacita

Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy w ramach promocji albumu pt. Youth. Znamy już kolejny singiel, który zapowiada tę płytę w stacjach radiowych. Kawałek pt. "Mamacita" powstał we współpracy z nigeryjskim raperem, który daje poznać jako Wizkid (to współautor wielkiego rozgłosu hitu One Dance od Drake'a). Warto przypomnieć, że Tinie Tempah po raz pierwszy zapowiedział swoją trzecią płytę hitem "Girls Like" z Zarą Larsson. Czy przed zdobywcą nagrody Brit Awards świetna druga połowa 2016 roku? Liczymy na to, że tak, ale na razie podrzucamy Wam teledysk dzisiejszej premiery w G20! 

 

RW