Gorąca 20 Premiera: Hailee Steinfeld feat. Zedd - Grey Starving. Kim jest autorka hitu?

i

Autor: Fot. YouTube/HaileeSteinfeldVEVO Screen z teledysku

Gorąca 20 Premiera: Hailee Steinfeld feat. Zedd - Grey Starving. Kim jest autorka hitu?

2016-09-15 17:22

Hailee Steinfeld feat. Zedd z piosenką Grey Starving to gorąca premiera na liście przebojów Radia ESKA. Nowość usłyszymy już w czwartek 15 września. Utwór młodej amerykańskiej aktorki i piosenkarki do posłuchania w Gorącej 20 tuż po godz. 18:00!

Gorąca muzyczna premiera w G20 tym razem należy do niezwykle uzdolnionej 19-latki. Już w czwartek 15 września w Gorącej 20 usłyszymy Hailee Steinfeld. Przebój, który zadebiutuje W najnowszej odsłonie Gorącej 20 to singiel zatytułowany  Grey Starving. W tworzeniu utworu młodej artystce pomagał DJ i producent Zedd. Czy ta propozycja na dłużej zagości na liście G20? Przekonajcie się słuchając Gorącej 20 w Radiu ESKA,od poniedziałku do piątku od godz. 18:00.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Hailee Steinfeld - kim jest?

Jeszcze przed premierą utworu w najgorętszej liście przebojów mamy dla was 5 ciekawostek o Hailee Steinfeld, autorce hitu Grey Starving:

  1. Hailee Steinfeld na dużym ekranie zadebiutowała w filmie braci Coen Prawdziwe męstwo z 2010 roku. Za swoją rolę Mattie Ross otrzymała nawet nominację do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.
  2. Hailee karierę aktorską zaczęła mając zaledwie osiem lat. Będąc dzieckiem i nastolatką występowała w filmach krótkometrażowych i serialach telewizyjnych dla młodszych widzów.
  3. W 2011 roku podczas 68. ceremonii wręczenia Złotych Globów dziewczyna razem Justinem Bieberem wręczyła nagrodę dla najlepszego filmu animowanego.
  4. Hailee Steinfeld  szykuje się do roli szekspirowskiej Julii Kapulet w najnowszej adaptacji sztuki Romeo i Julia w reżyserii Carlo Carlie'ego.
  5. W listopadzie 2015 Hailee wydała swój mini-album zatytułowany HAIZ. EPka zawiera 4 piosenki.