Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?

2016-07-01 17:12
Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?
Autor: fot. okładka singla Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless

Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless: na świetny początek lipca to nowość w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA! Premiera w Gorącej 20 do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00. Być może to największy polski przebój lata 2016? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless: 1 lipca to premiera w Gorącej 20! Potencjalny polski hit lata 2016 usłyszycie na antenie Radia ESKA tuż po godzinie 18:00. Wszyscy znają autora dzisiejszej premiery w G20. Polski producent w swojej karierze współpracował z cenionymi autorami tekstów i wokalistami i autorami tekstów. Wśród nich Andreas Moe i WurlD. Ostatnio ogromną popularność zyskał za sprawą hitu Follow You. To nagranie przyniosło artyście status Złotej Płyty. Jak duży sukces osiągnie za sprawą nowej produkcji? To wszystko zależy od Waszych głosów, za które Puoteck zawsze ma dla Was ciekawe nagrody. W tym tygodniu płyty Remo i limitowane plażowe upominki od Enrique Iglesiasa!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Gromee - koncerty

Gromee to artysta, który ma ogromny bagaż doświadczeń, jeśli chodzi o występy z popularnymi artystami. Występuje również na licznych festiwalach muzycznych. W 2014 i 2015 roku wystąpił na Sunrise Festival, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB. W 2015 roku artysta zagrał również na Life Festival Oświęcim. Na scenie LFO występowali już m.in. Peter Gabriel, Jessie Ware, Sting, Soundgarden czy Eric Clapton. W kwietniu 2016 roku Gromee dał show jako support przed koncertem Mariah Carey w Krakowie. Wydarzenie o tyle ważne, iż był to pierwszy koncert artystki w Polsce. 

Gromee - Fearless w G20

Fearless - to kawałek, do stworzenia którego Gromee zaprosił May Britt Scheffer – szwedzką wokalistką gospel. Autorem tekstu jest Raz Nitzan, legendarna postać w świecie muzyki dance, współtwórca hitów takich artystów jak: Armin van Buuren, Blank&Jones; czy m.in. Richard Durand. Piosenka została wydana na światowy rynek muzyczny w nakładzie Sony Music. Teledysk do utworu powstał na Malcie (produkcja: ImagePro; reżyser: Michał Braum). Jego bohater jest ambitnym parkourowcem, którego ambicje motywują do perfekcji, walki ze swoimi ograniczeniami i porzuceniem strachu.

 

RW

Najnowsze