Gorąca 20 Premiera: DNCE - Cake by the Ocean

2015-11-17 17:30
Zdjęcia z teledysku do Cake by The Ocean by DNCE
Autor: fot. YouTube/DNCEVEVO Gorąca 20 Premiera: DNCE - Cake by the Ocean

16 listopada 2015 roku, to dzień, w którym premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA pojawi się debiutancka piosenka zespołu DNCE - Cake by the Ocean. W skład grupy wchodzi Joe Jonas, którego możecie pamiętać z czasów, kiedy występował w Jonas Brothers. Poznajcie więcej informacji na ESKA.pl! Tu także teledysk do Cake by the Ocean.

Gorąca 20 Radia ESKA, to lista najpopularniejszych hitów w Polsce! Oprócz tego znajdziecie tu zupełnie nowe piosenki, które walczą o Wasze głosy! Dziś, 17 listopada do tego walki włączy się zespół DNCE. Po raz pierwszy w liście hitów Eski usłyszycie kawałek Cake by the Ocean. To singiel grupy, która założona została z inicjatywy Joe Jonasa! Piosenkarza z pewnością pamiętacie z rodzinnego zespołu Jonas Brothers.

Zespół Joe Jonasa - kim jest DNCE?

Po ogromnym sukcesie osiągniętym z zespołem Jonas Brothers - Joe Jonas postanowił założyć nową formacje. W skład zespołu DNCE wchodzą JinJoo Lee (gitara), Cole Whittle (bas/klawisze), Jack Lawless (perkusja). Amerykanie 23 października 2015 roku wydali debiutancką EPkę pt. "SWAAY", na której znajdziemy debiutancki singiel "Cake by the Ocean". Za tekst piosenki odpowiadają: Robin Frediriksson, Mattias Larsson, Justin Tranter i oczywiście lider i wokalista grupy, Joe Jonas. Z kolei producentami wykonywawczymi jest duet Mattman & Robin, który współtworzył w tym roku kawałek Ellie Goulding "Love Me Like You Do". Za reżyserię teledysku odpowiada Gigi Hadid, była dziewczyna Joe Jonasa. Klip nagrany został w sierpniu 2015 roku w Los Angeles i przedstawia ludzi rzucających się ciastem.

Cake By The Ocean w Gorącej 20

DNCE - Cake by the Ocean, to wtorkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, która startuje punktualnie o godzinie 18:00. Na kolejne notowanie zaprasza Michał Celeda

 

W tym tygodniu za głosy w ramach Gorącej 20, mamy dla Was płyty "Made in The AM" od One Direction oraz "Delirium" od Ellie GouldingZagłosuj na hity w liście hitów Eski!

RW

Najnowsze