Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine - Bella Vita [VIDEO]

2013-04-21 18:29

We wtorek 23 kwietnia do sprzedaży trafia nowy album DJ'a Antoine'a - Sky Is The Limit, a dzień wcześniej w Gorącej 20 Radia ESKA premiera nowego utworu Bella Vita! Posłuchaj go już teraz na Eska.pl!

Bella Vita to singiel, który promuje nowy album DJa Antoine’a - Sky Is The Limit. Utwór Bella Vita znalazł się w najlepszej 50 utworów Światowego Airplaya! Kawałek ma na koncie także inne osiągnięcia: trafił do zestawień muzycznych takich jak Europe Official Top 100 (#36) czy Top 100 Singles w Austrii, Niemczech i Szwajcarii oraz do polskiego notowania Top 50 Dance Chart serwisu djpromotion. Bella Vita doczekała się już także wersji Harlem Shake, która powstała w katowickim klubie Energy 2000!

Bella Vita - DJ'a Antoine'a usłyszycie jako premierę w Gorącej 20 Radia ESKA w poniedziałek, 22 kwietnia. Puoteck zaprasza od godz. 18.00.

>>> Sprawdź sobotnią premierę G20: Glorious - Cascada [VIDEO]

Sky Is The Limit  to już jedenasty studyjny album w karierze jednego z najbardziej popularnych zarówno w Polsce jak i na świecie producentów i twórców muzyki house – DJa Antoine’a. Jego kariera rozpoczęła się od wydanego w 2006 krążka DJ Antoine – Live In Moscow, którym zdobył sobie nie tylko serca międzynarodowej publiczności lecz także przychylność mediów muzycznych. 

Od tego momentu utwory Antoine’a nieprzerwanie królują w notowaniach singlowych od Europy przez Stany Zjednoczone aż po Kanadę. Przykładów jest wiele  - choćby kawałek Ma Cherie z poprzedniej płyty Antoine’a pokrył się poczwórną platyną. Niesamowitą karierę zrobił także w Polsce – przez długi czas  królował na playlistach mediów muzycznych i w notowaniach singlowych. Podobną popularnością cieszy się przebój Broadway - można go usłyszeć m.in. na antenie Radia Eska.

23 kwietnia, krążek Sky Is The Limit - DJ Antoine trafi do sprzedaży.

>> Jak zdać maturę z języka? Wygraj kurs online!

DJ Antoine - Bella Vita (DJ Antoine vs. Mad Mark 2K13 Video Edit):