Gorąca 20 Premiera: Deorro feat. Erin McCarley - I Can Be Somebody

2015-10-07 16:43
Okładka singla I Can Be Somebody
Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiera: Deorro feat. Erin McCarley - I Can Be Somebody

Gorąca 20 Premiera: Deorro feat. Erin McCarley - I Can Be Somebody. Ten hit usłyszycie w ramach premiery w Liście Przebojów Radia ESKA. Nowa piosenka powtórzy sukces Five Hours? Słuchajcie Gorącej 20 już dziś od godziny 18.00!

Dziś, 7 października 2015 roku po godzinie 18.00 w Gorącej 20 Radia ESKA usłyszycie zupełnie nową piosenkę, pod którą podpisuje się Deorro! Twórca instrumentalnego mega przeboju powraca, by ponownie podbić Listy Przebojów. Na rynku muzycznym pojawiła się piosenka I Can Be Somebody, w której wokalnie udziela się Erin McCarley. To właśnie wspólny kawałek tego duetu po raz pierwszy wybrzmi na antenie Eski. Tuż przed radiową premierą tego utworu sprawdzamy jego szczegóły! 

Deorro - skąd go znacie?

Ten meksykańsko-amerykański DJ i producent jakiś czas temu zrezygnował z grania muzyki w klubach na rzecz pracy nad debiutancką płytą. Mamy wrażenie, że zrobił bardzo dobrze, bo w nowej piosence od Deorro słychać niezwykły powiew świeżości! Artystę kojarzyć możecie z utworu "Five Hours" oraz "Perdoname", które jeszcze nie tak dawno podbijały Listy Przebojów Radia ESKA. Deorro swoje zamiłowanie do muzyki pokazał, gdy miał 14 lat. Wówczas grał w lokalnych klubach i cieszył się niezwykłym uznaniem. Niecałe 3 lata później oficjalnie rozpoczął produkowanie swojej autorskiej muzyki.  

 

Kim jest Erin McCarley?

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, 36-letnia wokalistka, która ma na koncie dwa albumy studyjne i 6 singli. Jej twórczość to piosenki opowiadające o miłości i rozczarowaniu. Trzeba przyznać, że jej wokal w kawałku "I Can Be Somebody" doskonale wpasował się muzykę. Dzięki tej piosence artystka może stać się bardziej rozpoznawalna czego jej oczywiście życzymy!

I Can Be Somebody premiera w Gorącej 20 Radia ESKA

Być może niektóre osoby kojarzą ten numer z filmu. Oczywiście, że tak! Ten kawałek otwiera ścieżkę dźwiękową filmu "We Are Your Friends", w którym występuje Zac Efron i Emily Ratajkowsky.

Deorro feat. Erin McCarley - I Can Be Somebody usłyszycie w Gorącej 20 Radia ESKA już 7 października 2015 po godzinie 18.00. Czujemy, że Wam się spodoba! A przekonamy się o tym w kolejnych notowaniach. Czy tak będzie?  Kolejne notowanie przedstawi Michał Celeda, a Wy już teraz Zagłosujcie na Gorącą 20 Radia ESKA!

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze