Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

i

Autor: fot. YouTube/DayaVEVO screen z teledysku do Daya - Sit Still, Look Pretty

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

2016-09-28 15:02

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 

Daya - Sit Still, Look Pretty: premiera w Gorącej 20! Konkretnie ta, zupełnie nowa propozycja do listy przebojów Eski wybrzmi po raz pierwszy na antenie w środę, 28 września! Byście wiedzieli, na kogo głosujecie - już teraz na ESKA.pl przybliżamy Wam bliżej karierę młodej i bardzo pięknej autorki premiery w G20. Założymy się, że doskonale ją znacie, bo współpracowała ze znanym zespołem. Artystka czeka na wasze wsparcie, a Puoteck zaprasza na kolejne notowanie punktualnie o godzinie 18:00. W tym tygodniu macie szansę zgarnąć płyty Cleo!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Daya - kim jest autorka premiery w G20?

Daya, czyli Grace Tandon pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i podpisała kontrakt z niezależną wytwórnią Artbeatz z Los Angeles. Artystka ma na koncie EP-kę, a teraz szykuje się do wydania debiutanckiego albumu. Ukaże się on 7 października i będzie zawierać 14 utworów. Wśród nich znalazł się oczywiście drugi singiel, czyli Sit Still, Look Pretty. 17-letnia piosenkarka jest współautorką megahitu Don't Let Me Down z The Chainsmokers! To właśnie z tego kawałka możecie kojarzyć młodą artystkę. 

Sit Still, Look Pretty - hit w G20?

O czym jest środowa premiera w G20? Sit Still, Look Pretty to kawałek, który został stworzony z myślą o młodych dziewczynach mających mnóstwo marzeń. Artystka przekonuje, że szczęście nie zależy od osób trzecich, a od nich samych. Warto wspomnieć również o tym, iż utwór dotarł do miejsca 28. prestiżowego zestawienia Billboard Hot 100, co jest naprawdę dobrym wynikiem, jak na debiutującą wokalistkę. Pojawił się również na mapie przebojów w Czechach i na Słowacji.

Sit Still, Look Pretty w Gorącej 20 Radia ESKA zostanie wielkim hitem? Wszystko zależy od Waszych głosów! Teledysk prezentujemy już teraz:

 

RW