Gorąca 20 Premiera: Buka & Rahim feat. Natalia Nykiel - Obiecuję Ci || Otilia - Aventura

2015-10-12 12:53
Otilia w teledysku do Aventura
Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiera: Buka & Rahim feat. Natalia Nykiel - Obiecuję Ci || Otilia - Aventura

Gorąca 20 Premiera: Buka & Rahim feat. Natalia Nykiel - Obiecuję Ci + Otilia - Aventura. Te dwie nowe piosenki wybrzmią w Gorącej 20 Radia ESKA po raz pierwszy w poniedziałek, 12 października 2015 roku po godzinie 18.00. Który z nich będzie większym hitem? 

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej 12.10.2015 dwa nowe kawałki w propozycjach! Na dobry początek nowego tygodnia w Liście Przebojów Eski proponujemy Wam piosenkę Obiecuję Ci, pod którą podpisuje się Buka, Rahim i Natalia Nykiel! Ten utwór ma potencjał do tego, by szybko zadebiutować w G20 Eski! Druga premiera w poniedziałkowym notowaniu również bardzo szybko ma szanse stać się hitem. Już po godzinie 18.00 usłyszycie kawałek Aventura od Otilii! 

Natalia Nykiel w piosence Buki & Rahima!

Natalia Nykiel, jest jednym z odkryć 2015 roku. Laureatka na gali 2015 ESKA Music Awards została zaproszona do nowego numeru, który był pomysłem dwóch polskich raperów. Buka, to tak naprawdę Mateusz Daniecki. Raper ma na koncie 7 studyjnych albumów i kilkanaście singli, które bardzo szybko zdobyły uznanie w sieci. Największymi hitami gdańskiego artysty są "Orchidee", "Pierwsza miłość" i utwór nagrany w towarzystwie K2 - Jeden moment.

Rahim, to raper, którego znają wszyscy fani zespołu Paktofonika, czyli teraźniejszego zespołu Pokahontaz. To właśnie z tym zespołem artysta nagrał kawałek "Życie jest piękne" i "Przestań". Twórczość projektu Buka & Rahim znajdzie się na krążku "Optymistycznie", którego premiera zaplanowana jest na 30 października 2015 roku. Album zwiastuje kawałek "Obiecuje Ci".

Otilia piękna dziewczyna podniesie temperaturę!

Drugą dzisiejszą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA 12.10.2015 roku będzie kawałek "Aventura", który należy do Otilii. W Rumunii wszyscy porównują ją do Alexandry Stan, której hity zdobywały szczyty Listy Przebojów Eski. Na razie największym przebojem 23-letniej modelki jest "Bilionera". W serwisie YouTube teledysk do tego nagrania ma ponad 50 milionów odsłon. Kawałek "Aventura" zasługuje na Waszą uwagę. Tym bardziej, że przyszła zima i takie gorące rytmy będą pożądane!

 

Gorąca 20 Radia ESKA 12.10.2015 startuje już dziś po godzinie 18.00. Czy Buka & Rahim feat. Natalia Nykiel - Obiecuje Ci i Otilia - Aventura zdobędą Wasze serca na tyle, że oddacie na nich swój głos? Lista Hitów ESKI 

Najnowsze