Gorąca 20 Premiera: Alvaro Soler - Agosto. Nowa piosenka twórcy El Mismo Sol!

2015-12-01 15:34
Alvaro Soler okładka debiutanckiej płyty Eterno Agosto
Autor: fot. okładka płyty Gorąca 20 Premiera: Alvaro Soler - Agosto. Nowa piosenka twórcy El Mismo Sol!

Alvaro Soler - Agosto, to wtorkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Dziś, 1 grudnia 2015 roku po raz pierwszy w propozycjach pojawi się nowa piosenka twórcy hitu El Mismo Sol. Czy Agosto, to kolejny wielki przebój Hiszpana? O tym zdecydują Wasze głosy, które w tym tygodniu nagradzamy płytami Stories Avicii'ego. Gorąca 20 Eski - startuje tradycyjnie od godziny 18:00.

Druga w tym tygodniu premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, to nowa piosenka hiszpańskiego tekściarza i piosenkarza, który zasłynął w tym roku z hitu El Mismo Sol. Alvaro Soler, bo o nim mowa - prezentuje kawałek Agosto. Jest to drugi singiel z jego debiutanckiego albumu. Utwór pojawi się po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski, 1 grudnia 2015 roku. Czy szybko dołączy do grona 20. najpopularniejszych hitów w Polsce? To zależy tylko i wyłącznie od Waszych głosów! Gorąca 20 Radia ESKA startuje o godzinie 18:00!

Kim jest Alvaro Soler?

Urodził się w Barcelonie, ale zaczął szlifować swoje muzyczne umiejętności przeprowadzając się do Japonii. Swoją profesjonalą karierę muzyka rozpoczął w 2010 roku. Razem ze swoimi braćmi założył zespół Escapist. Przez 4 lata artyści prezentowali swoją twórczość na hiszpańskim rynku muzycznym. Wraz z początkiem 2014 roku - Alvaro Soler rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim, solowym albumem. Po roku pracy nad tym krążkiem pojawił się pierwszy singiel. Wydany 24 kwietnia 2015 roku utwór "El Mismo Sol" zajmował wysokie miejsca na listach hitów w Europie. Na polskim airplayu dotarł nawet do miejsca 1., stając się jednocześnie najczęściej granym utworem w stacjach radiowych.

El Mismo Sol w Gorącej 20

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby brzmienia tego słonecznego hitu. W gronie najpopularniejszych hitów w Polsce, czyli w Gorącej 20 Radia ESKA zadebiutował 3 września i przez wiele tygodni święcił tryumfy. Dodajmy, że debiutancki singiel Alvaro Solera na światowych zestawieniach pojawiał się także w wersji z Jennifer Lopez.

 

Agosto premiera w Gorącej 20

Kawałek "Agosto" promuje wydany 12 czerwca 2015 roku debiutancki album pt. Eterno Agosto. Za tekst kolejnego singla z płyty odpowiada Simon Triebel, a nad brzmieniem numeru czuwał Ali Zuchowski. Na razie teledysk do tego nagrania na oficjalnym profilu twórcy - nie jest dostępny w Polsce. Znaleźliśmy go jednak na jednym z kont użytkownika serwisu YouTube. Informujemy jedncześnie, że klip wyreżyserował Henk Gerrit Otte.

 

W tym tygodniu Wasze głosy w ramach Gorącej 20 nagradzamy płytami "Stories" Avicii'ego. Zagłosuj już teraz! Na Gorącą 20 Radia ESKA od godziny 18:00 - zaprasza Puoteck.

RW

Najnowsze