Zdjęcia z teledysku

i

Autor: fot. YouTube/99SoulsVEVO Gorąca 20 Premiera: 99 Souls feat. Destiny’s Child & Brandy - The Girls Is Mine

Gorąca 20 Premiera: 99 Souls feat. Destiny’s Child & Brandy - The Girls Is Mine

2015-12-22 15:48

99 Souls feat. Destiny’s Child & Brandy - The Girls Is Mine: to wtorkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Kultowa piosenka Beyonce i Brandy & Monica, doczekała się nowej wersji, którą usłyszycie już dziś, 22 grudnia po godzinie 18:00. Głosując na hity z listy przebojów Eski, macie szanse zdobyć reedycje płyty Listen Again  - Davida Guetty! Niezwykła historia w teledysku do The Girls Is Mine już teraz do zobaczenia na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia Eska, a w niej najpopularniejsze hity w Polsce, ale także nowości w propozycjach Od 22 grudnia 2015 roku, możecie głosować na świetny mashup dwóch przebojów! Kultowy hit Beyonce, który nagrała ze swoją grupą Destiny’s Child oraz piosenka Brandy & Monica, zostały połączone w jedną całość. Wtorkowa premiera w G20 to po prostu: 99 Souls feat. Destiny’s Child & Brandy - The Girls Is Mine. Przypominamy, że Lista hitów Eski startuje codziennie od poniedziałku do piątku między godziną 18-20!

Kim jest 99 Souls?

99 Souls, to duet producencki z Wielkiej Brytanii, który utworem "The Girl Is Mine" debiutuje na rynku muzycznym. To także ich pierwszy muzyczny projekt pod nową nazwą! Lokalna społeczność poznała ich wcześniej pod pseudonimem artys Le Projet Secret. Zanim wypuścili hitowy mashup, nieoficjalnie remiksowali znane numery, które możemy znaleźć w internecie.

>>Trwa głosowanie na najpopularniejsze hity 2015 roku. Sprawdź szczegóły!

Piosenka Beyonce z Destiny's Child

Nowa wersja hitu Destiny’s Child, w którego skład wchodziła Beyonce i kultowy przebój duo Brandy & Monica - podbija powoli listy przebojów na całym świecie. 2015 - to rok, w którym modne było odświeżanie kultowych utworów, ale nikt nie zrobił tego w taki sposób, jak 99 Souls. Dwa hity w jednym? To musiało się udać! 

W wywiadzie DJ-e zdradzili, co chcieli przekazać za pomocą teledysku: - Chcieliśmy opowiedzieć historię z punktu widzenia mężczyzny, który żyje w zacofanym świecie i nie umie się z tym pogodzić. Wszystko się jednak zmienia, gdy znajduje bratnią duszę. - zakończyli. Wideo do obejrzenia poniżej, a utwór 99 Souls feat. Destiny’s Child & Brandy - The Girls Is Mine swoją radiową premierę w Gorącej 20 Radia ESKA będzie miał we wtorkowym notowaniu, po godzinie 18:00.

 

Girl + The Boy Is Mine = The Girls Is Mine, czyli wersja 99 Souls!

Jeśli podoba się Wam ta propozycja i chcielibyście słuchać jej częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. W tym tygodniu czekają na Was rozszerzona edycja albumu Listen Again.

RW