Głowa PMM w klipie do singla z Paluchem i Wężu PMM - Trzeba [VIDEO]

2017-03-21 21:00
Głowa PMM w klipie do singla z Paluchem i Wężu PMM - Trzeba [VIDEO]
Autor: fot. youtube.com / kanał stoprocentTV Głowa PMM w klipie do singla z Paluchem i Wężu PMM - Trzeba [VIDEO]

Głowa PMM prezentuje teledysk do singla z gościnnym udziałem Palucha i Wężu PMM. Obejrzyj klip do Trzeba i dowiedź się więcej na temat tego kawałka już teraz - na ESKA.pl.

Teledysk do utworu "Trzeba" - pierwszego singla Głowy zapowiadającego debiutanckie wydawnictwo muzyczne artysty już jest! W utworze gościnnie dograli się Paluch oraz Wężu PMM. Teledysk realizowany był w Indiach oraz Niemczech przez Piotra Gołdycha. Utwór zapowiada jego pierwszy solowy krążek "Jak nie dzisiaj, to kiedy?" , który wyjdzie nakładem wytwórni StoProcent. Na pierwszym pełnym albumie Głowy usłyszymy znakomitych muzycznych gości: Sobotę, Łonę, Bonsona, Renę, zaskakujaco zapowiada się utwór nagrany wspólnie z legendą polskiej sceny  reggae Darkiem "Maleo" Malejonkiem  (Kryzys , Izrael, Maleo RR, Arka Nowego, projekt Panny Wyklęte) . Za produkcję muzyczną płyty odpowiedzialni są Tom Sweden, Uraz PSR oraz Webber, skreczami zajął się natomiast DJ Flip. 

Głowa to artysta , który na muzycznej scenie zadebiutował w 2008 roku ze składem PMM. Od tego momentu wraz z Wężem nagrali 5 albumów. a ich krążek "Zatrzymać gniew" pojawił się w pierwszej dziesiątce notowania listy OLIS. Natomiast  singiel "Pewnego razu w Szczecinie" zajął drugą pozycję. PMM wraz z Kalim nagrali utwór "Nie ma takiej chwili jak dziś", który zdobył wyróżnienie ZPAV  "Platynową Płytę"  i osiągnął kilku milionowe wyświetlenia. Głowę można było również usłyszeć w wielkim przeboju "Wstawaj", na którym udzielili się O.S.T.R i Grubson. Jego najnowszy album "Jak nie dzisiaj, to kiedy" ukaże się nakładem wytwórni StoproRap.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze