Taylor Swift w teledysku Blank Space

i

Autor: print screen YouTube Taylor Swift w teledysku Blank Space

Global Lista Premiera: Blank Space - Taylor Swift [VIDEO]

2014-11-16 18:42

Global Lista z 16.11.2014: jako nowość w kolejnym notowaniu Global Listy usłyszycie utwór Blank Space Taylor Swift. Piosenkarka niedawno pobiła rekord sprzedaży płyt. Czy nowy utwór Taylor Swift z płyty 1989 przyniesie jej sławę w Polsce? 

Nowość na notowaniu Global Listy z 16 listopada 2014 to utwór Blank Space w wykonaniu Taylor Swift. Nowa piosenka Swift i teledysk do niej wzbudziły wiele emocji tuż po jej premierze. Video-klip Blank Space odtworzono już ponad 41 milionów razy. Co ciekawsze, aby osiągnąć tak spektakularny wynik Taylor nie musiała pokazywać pośladków/ biustu. Wystarczyło, że w teledysku jest ona - idealnie piękna Taylor i równie idealnie piękny model, grający rolę jej partnera ;) 

W Global Liście Radia Eska z 16.11.2014 Blank Space pojawi się jako nowość. Utwór usłyszymy po godz. 19. Przypomnijmy, że piosenka to już drugi singiel (po Shake It Off) promujący płytę Taylor Swift pt. 1989. Swoją drogą jest to najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku, której zabrakło naprawdę niewiele, by pobić rekord sprzedaży ustanowiony przez Britney Spears w 2000 roku. Archiwalne i aktualne notowania Global Listy możecie śledzić >>TUTAJ<<

Płyta Taylor Swift pobiła rekord sprzedaży w 2014 roku

Zanim odpalicie Global Listę już teraz możecie posłuchać Blank Space i obejrzeć teledysk z rozwścieczoną Taylor Swift: