Global Lista: najlepsze hity na szczycie notowania! Zobacz, kto na podium pod koniec marca [VIDEO]

2014-03-30 22:00

Najlepsze hity witamy na podium Global Listy 30 marca 2014 roku. Kto znalazł się na szczycie notowania listy przebojów Radia ESKA pod koniec miesiąca? Zobacz najlepszą trójkę i teledyski do niekwestionowanych hitów 2014 już teraz na ESKA.pl!

Najlepsze hity 2014 końcówki marca znajdziecie w notowaniu Global Listy - na ESKA.pl przedstawiamy podium Eskowej listy przebojów. Kto znalazł się w TOP3 30.03.? Tym razem triumfują panowie, bo aż dwóch solistów gości na szczycie notowania. Oczywiście pierwsze miejsce jest jedno i bez zmian od jakiegoś czasu zajmuje je Pharrell Williams. To wszystko dzięki jego Happy.

Przed Pharrellem na 2. pozycji witamy grupę Clean Bandit z ich Rather Be. Elektroniczne bity w połączeniu ze smyczkami i klawiszami czarują coraz bardziej i kto wie, może już za kilka tygodni zbiją Happy z pozycji lidera w Global Liście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Na samym dole podium John Legend z All Of Me. Jak sytuacja będzie wyglądała za tydzień? Słuchajcie Global Listy w Radiu ESKA w każdą niedzielę od 17.00 i klikajcie newsy ESKA.pl, gdzie czekają na Was najlepsze hity tej listy.

Najnowsze