Global Lista: najlepsze hity na szczycie notowania! Zobacz, kto na podium pod koniec marca [VIDEO]

2014-03-30 22:00

Najlepsze hity witamy na podium Global Listy 30 marca 2014 roku. Kto znalazł się na szczycie notowania listy przebojów Radia ESKA pod koniec miesiąca? Zobacz najlepszą trójkę i teledyski do niekwestionowanych hitów 2014 już teraz na ESKA.pl!

Najlepsze hity 2014 końcówki marca znajdziecie w notowaniu Global Listy - na ESKA.pl przedstawiamy podium Eskowej listy przebojów. Kto znalazł się w TOP3 30.03.? Tym razem triumfują panowie, bo aż dwóch solistów gości na szczycie notowania. Oczywiście pierwsze miejsce jest jedno i bez zmian od jakiegoś czasu zajmuje je Pharrell Williams. To wszystko dzięki jego Happy.

Przed Pharrellem na 2. pozycji witamy grupę Clean Bandit z ich Rather Be. Elektroniczne bity w połączeniu ze smyczkami i klawiszami czarują coraz bardziej i kto wie, może już za kilka tygodni zbiją Happy z pozycji lidera w Global Liście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Na samym dole podium John Legend z All Of Me. Jak sytuacja będzie wyglądała za tydzień? Słuchajcie Global Listy w Radiu ESKA w każdą niedzielę od 17.00 i klikajcie newsy ESKA.pl, gdzie czekają na Was najlepsze hity tej listy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze