Mini Majk i Paulina Kozłowska rozstali się! Dwuletnia miłość zakończona nagle

i

Autor: screen z filmu na YouTube: CZY MIELIŚMY GORSZY MOMENT W ZWIĄZKU? / Paulina Kozłowska Mini Majk i Paulina Kozłowska rozstali się! Dwuletnia miłość zakończona nagle

Mini Majk i Paulina Kozłowska rozstali się! Dwuletnia miłość zakończona nagle

2023-02-09 7:53

Mini Majk i Paulina Kozłowska nie są razem! Koniec związku, który trwał ponad dwa lata, nie wywołał szoku wśród internautów, bo od dawna wiele osób twierdziło, że ewidentnie para się ze sobą nie dogaduje. Skąd wiemy, że Majk i Kozłowska rozstali się? Mateusz Krzyżanowski z Ekipy Friza dodał wymowny wpis, a do tego wszystkiego zrobił coś jeszcze. Co wiadomo o ich relacji? Przekonajcie się sprawdzając najnowsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Mini Majk i Paulina Kozłowska - rozstanie
  2. Mini Majk - co dalej?
  3. Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska rozstali się wywołując przy tym ogromny szok internautów. Dwuletnia miłość zakończyła się nagle i niespodziewanie, choć już w przeszłości pojawiały się oznaki, że w tym związku jest coś nie tak. Internauci początkowo uważali, że dziewczyna Mini Majka jest z nim tylko dla pieniędzy. Gdy okazało się, że tak nie jest to mieli zupełnie inną równie mocną teorię. Natomiast zauważali, że prawie podczas każdego filmu para się kłóciła, sprzeczała lub łagodniej po prostu się ze sobą nie zgadzała. Niedawno głośno było o ich kryzysie, w czasie którego Mini Majk został wyrzucony z mieszkania, które kupili rodzice młodej influencerki. Już wtedy komentujący zwracali uwagę, że ten związek wisi na włosku. Fani zdenerwowali się także, gdy Paulina wyśmiała drogie prezenty, jakie kupił jej na święta członek Ekipy Friza.

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Mini Majk i Paulina Kozłowska - rozstanie

Rozstanie Mini Majka i Pauliny Kozłowskiej miało miejsce na początku lutego 2023, ale wprost nie zostało to potwierdzone przez samych zainteresowanych. Mateusz Krzyżanowski, w swoich mediach społecznościowych, opublikował smutny wpis: Nic nie trwa wiecznie. Do tego wszystkiego pousuwał zdjęcia ze swoją byłą partnerką i nie pozostawił tym samym żadnych wątpliwości. 21-letnia dziewczyna ma prawdopodobnie podpisany kontrakt z Ekipa Holding, w momencie, gdy Mini Majk kłóci się z zarządem spółki.

Mini Majk - co dalej?

Koniec związku Mini Majka i Kozłowskiej odbije się na ich zasięgach w internecie. Nie ukrywajmy, że fani oglądali filmy Pauliny Kozłowskiej głównie ze względu na Mini Majka. Wydaje się, że sam Krzyżanowski również sporo straci, bo aktualnie trwa konflikt "starych" członków Ekipy z zarządem. Wyświetlenia jego kanału drastycznie spadły na przestrzeni ostatnich miesięcy. Ponadto Majkel porzucił kontakt z Frizem, spalił mosty i wydaje się, iż ciężko będzie mu wrócić do dawnych, znakomitych stosunków. Dolał oliwy do ognia mówiąc, że Wiśniewski go szukał, a nie on Wiśniewskiego.

Sonda
Czy szkoda Ci związku Mini Majka i Pauliny?

Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska byli ze sobą od 2020 roku. Była dziewczyna Mini Majka wzbudziła zainteresowanie fanów, gdy operator kamery przypadkowo pokazał ją na jednym z filmów Ekipy Friza. Internauci wykazali się dużą czujnością dostrzegając kobietę. Potwierdzenie dostaliśmy 22 maja 2021, gdy Mateusz Krzyżanowski oficjalnie poinformował o ich miłości. Nagrali specjalne wideo, na którym przedstawił swoim fanom swoją partnerkę i przyznał, że nie robił tego przez długi czas, bo bał się reakcji internautów.

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE