Friz - zarobki za filmik mający 2 miliony wyświetleń szokują. KWOTA wywołała dyskusję!

2022-09-25 17:26
Friz - zarobki za filmik mający 2 miliony wyświetleń szokują. KWOTA wywołała dyskusję!
Autor: screen z filmu na YouTube: 1000 KLUCZYKÓW, ALE TYLKO JEDEN OTWIERA AUTO! / Karol Friz Wiśniewski / screen z filmu: https://www.tiktok.com/@sarusia55 Friz - zarobki za filmik mający 2 miliony wyświetleń szokują. KWOTA wywołała dyskusję!

Zarobki Friza od zawsze wzbudzają duże zainteresowanie internautów. Jeden z najpopularniejszych twórców, jest jednocześnie jednym z najbogatszych Polaków młodego pokolenia. Może pozwolić sobie na to, by już do końca życia nie pracować. Mimo to młody Youtuber nie spoczął na laurach i wciąż ciężko pracuje na kolejne sukcesy. Ostatnio wywołał sporą dyskusję ujawniając zarobki za jeden z filmików.

Spis treści

  1. Friz - zarobki za filmik

Friz ujawnił zarobki za filmik mający 2 miliony wyświetleń i zaskoczył internautów. Pomiędzy fanami jednego z najpopularniejszych twórców wywiązała się dyskusja. Większość osób była zaskoczona niskim zarobkiem, a przecież nie od dziś wiadomo, że Karol Wiśniewski jest jednym z najlepiej zarabiających Youtuberów w naszym kraju. Może liczyć na kilkunastomilionowe wyświetlenia, kontrakty z firmami, a to wszystko przynosi mu ogromne korzyści pieniężne. Sama Ekipa Holding, zgodnie ze sprawozdaniem finansowym, w ubiegłym roku odnotowała zysk netto wysokości ponad 9,5 miliona złotych. Głośno było również wtedy, gdy Sylwester Wardęga na jednej ze swoich transmisji na żywo obliczył, że Friz za same filmy może zarabiać około 120 tysięcy miesięcznie. Wszystko za sprawą reklam, które pojawią się w materiałach przez niego publikowanych. Sam Karol Wiśniewski nie odniósł się do miesięcznych zarobków, ale zdradził ostatnio, ile zarobił za wideo na YouTube Shorts.

Friz dostanie DUŻO kasy zwrotu. Urząd skarbowy 'pomylił się' na jego korzyść!

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Friz ma głowę do interesów?

Friz - zarobki za filmik

Friz ma jeden z najpopularniejszych kanałów w serwisie YouTube. Biorąc pod uwagę wyświetlenia filmów z ostatnich 30 dni przegonił nawet Blowka, który ma więcej subskrypcji. Karol Wiśniewski ma ponad 27 milionów odtworzeń, a Karol Gązwa 5 milionów. Często jednak ilość wyświetleń nie idzie w parze z ogromnym wynagrodzeniem. Idealnym na to dowodem jest filmik, który Friz dodał na YouTube Shorts. To coś na podobieństwa TikToka, gdzie internauci wrzucają krótkie filmiki. 

Karol Wiśniewski wrzucił na YouTube Shorts filmik, który zebrał 2 miliony wyświetleń. Twórca z ironią poinformował, że uzyskał za niego mega profit, w wysokości 180 złotych. Dla porównania dał znać, że pełnometrażowy filmik mający tyle samo odtworzeń zarobił między 10 a 25 tysięcy złotych.

Zarobki Friza wzbudzają duże zainteresowanie. Karol Wiśniewski swoją karierę rozpoczął bez żadnego wsparcia. Nie tak dawno, jak każdy nastolatek mnóstwo godzin spędzał grając w gry komputerowe. Kiedyś jego zarobki opierały się one wyłącznie na filmach w serwisie YouTube, a dziś to także sprzedaż ubrań, reklamy, produkty spożywcze oraz cały biznes związany z Ekipa Holding. Jest jednym z najbogatszych Polaków młodego pokolenia.

Friz - miesięczne zarobki pod lupą! To TYLE ma wpływać na konto Karola Wiśniewskiego

Jak Roxie Węgiel szykuje się na swoją osiemnastkę?

Włącz podcast i posłuchaj najnowszego wywiadu!

Listen to "Roxie Węgiel gotowa na "osiemnastkę"! Szykuje urodzinową niespodziankę... [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze