Friz w filmie Krzysztofa Gonciarza! Prawda o życiu Ekipy wyszła na jaw

2020-03-11 17:35
Friz i dom ekipy
Autor: screen z filmu na Youtube: Ujawniam prawdę o FRIZIE i DOMU EKIPY / Krzysztof Gonciarz Friz i dom ekipy

Krzysztof Gonciarz już jakiś czas temu dał się zauważyć w niektórych realizowanych produkcjach Friza. Nie zabrakło pytań widzów odnośnie obecności youtubera w domu ekipy, jednak fani nie dostali żadnej odpowiedzi na ten temat. Jak się okazuje do czasu, ponieważ rezultatem tajemniczych wizyt jest opublikowany przez Gonciarza film dokumentalny o Frizie, który trwa ponad 50 minut.

Krzysztof Gonciarz opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube film dokumentalny, w którym ujawnił całą prawdę na temat znanego wszystkim youtubera Friza i domu Ekipy. Okazuje się, że Krzysztof Gonciarz odwiedzał twórców w celu przygotowania materiału, dzięki któremu widzowie mają szansę poznać wiele tajemnic. Znając doskonale twórczość Krzysztofa Gonciarza nie trudno było się domyślić, że youtuber planował nagranie materiału na ich temat, jednakże widzowie z pewnością mogą być zaskoczeni długością trwania wideo, ponieważ opublikowane wideo trwa aż ponad 50 minut. Produkcja w wyjątkowy sposób ukazuje przebieg dnia w domu Ekipy z punktu widzenia uczestników tego projektu. Film ten uświadamia widzów i pokazuje im jak wiele pracy i zaangażowania włożyli w ten pomysł youtuberzy, którzy do niego należą. Są to między innymi: Friz, Wersow, Tromba czy Patecki. Dzięki materiałowi przygotowanemu przez Gonciarza możemy jeszcze bardziej poznać i utożsamić się z postaciami tego całego projektu.

Krzysztof Gonciarz - kim jest?

Krzysztof Gonciarz to 35-letni publicysta, youtuber i autor książek. Na swoim kanale w serwisie YouTube ma prawie milion subskrypcji, a publikowane przez niego treści są intrygujące, nietypowe, a momentami równie mocno kontrowersyjne. Krzysztof Gonciarz stara się poruszać niecodzienne treści, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych internetowych twórców. Jego najnowsza produkcja, która nosi tytuł: Ujawniam prawdę na temat Friza i domu ekipy zebrała już prawie 800 tysięcy wyświetleń. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze