Friz zostanie tatą? Dwuznaczne zdjęcie poruszyło fanów na Insta

2020-02-24 11:32
Friz zostanie tatą? Dwuznaczne zdjęcie poruszyło fanów na Insta
Autor: Instagram Frizoluszek Friz zostanie tatą? Dwuznaczne zdjęcie poruszyło fanów na Insta

Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Miesięcznie generuje ponad 100 milionów wyświetleń, a zainteresowanie jego osobą w internecie bije wszelkie rekordy. Tym razem fanów poruszyło zdjęcie Friza bez koszulki, które może sugerować, że zostanie... tatą. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz wraz ze swoimi przyjaciółmi 9 marca 2019 roku zamieszkał w wynajętej luksusowej willi pod Krakowem. To właśnie tam realizowane są zdjęcia do codziennych vlogów youtubera. Jest to pierwszy tak duży projekt w polskim internecie. Oprócz daily, Karol również regularnie zamieszcza zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Jeden z postów, które Friz wrzucił ostatnio wywołało prawdziwą burzę wśród fanów. Czy Friz zostanie ojcem? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Wersow w ciąży?

W sobotę, 22 lutego Friz na swoim koncie na Instagramie opublikował dwa zdjęcia, na których pozuje bez koszulki. Jedno z nich wywołało poruszenie wśród fanów, ponieważ Karol siedzi trzymając się za brzuch, który jest odrobinę wzdęty. Frizoluszki, od razu w komentarzach zaczęły się zastanawiać, czy dziewczyna Karola, popularna Wersow nie jest w ciąży. Przysłowiowej oliwy do ognia dolała również Weronika komentując zdjęcie "Bobas". Jeżeli Friz chciał poinformować świat, że zostanie ojcem, to ekipa ESKA.pl życzy wszystkiego dobrego! Podejrzewamy jednak, że Karol po prostu pochwalił się ciążą spożywczą ;)

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze