FRIZ stracił 200 milionów wyświetleń. Co się stało z kanałem Karola Wiśniewskiego?

2020-01-22 15:33 PO.
Friz
Autor: Screen z filmu na YouTube:POSTAW NA MILION W DOMU EKIPY! (Youtube/Friz) Friz

Friz stracił na swoim kanale w serwisie YouTube aż 200 milionów wyświetleń. Nie zabrakło w tym temacie różnych spekulacji ze strony widzów, którzy nie do końca rozumieli, dlaczego na kanale twórcy nagle ubyła tak duża liczba odsłon. Powód jednak okazał się być banalny i wszystkie wątpliwości zostały rozwiane przez Youtubera. O co dokładnie chodzi? Tematowi przyglądamy się na ESKA.pl

Każdy, kto dokładnie śledzi twórczość i kanał Friza z pewnością dostrzegł niezgodność odnośnie liczby jego wyświetleń. Okazało się, że w ciągu kilku godzin z kanału chłopaka zniknęło 200 milionów wyświetleń. Zszokowani tym faktem widzowie zaczęli wysuwać różne pochopne wnioski, które podważały autentyczność kanału Friza lub obarczały winą sam serwis. Koniec końców wszystko zostało wyjaśnione przez influencera, który opowiedział o sytuacji na swoim Instagramie. Wyszło na jaw, że za wszystkim stał on sam, a brak 200 milionów wyświetleń jest efektem usuniętych przez niego filmów. Friz postanowił zrobić porządek w twórczości i pousuwał ze swojego kanału wiele filmików, którymi debiutował na YouTube. Usunąłem stare filmy, bo uznałem, że trzeba troszkę przeczyścić ten kanał i zostawiłem sobie tylko takie sentymentalne, które gdzieś tam w serduszku mam na przykład pierwszy film dedykowany Trombie i Wujaszkowi. - Tłumaczy Friz swoim obserwatorom. Na jego kanale nie zobaczymy już większości filmów Pokemon Go czy tych nagranych z jego byłą dziewczyną Kingą.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Friz - kim jest?

Karol Wiśniewski popularny pod pseudonimem Friz jest jedną z bardziej wpływowych i kojarzonych osób w dobie internetu. Youtuber na swoim kanale ma ponad 3 miliony subskrypcji i równie szerokie zasięgi na innych portalach społecznościowych. Jego kanał obraca się w tematyce Lifestyle, gdzie wraz z ekipą swoich przyjaciół nagrywa codziennie filmy i publikuje je w sieci. Friz osiągnął już niebywały sukces w internecie: założył własną markę odzieżową i cały czas konsekwentnie planuje swój rozwój. Warto podkreślić, że chłopak ma zaledwie 23 lata. 

Najnowsze