Friz rozbawiony przemianą Mini Majka. Internautom nie spodobały się jego żarty

2021-10-14 16:44
Friz
Autor: YouTube/MINI MAJK

To może być jedna z największych metamorfoz w show-biznesie! Mini Majk zdecydował się na ingerencję w swój wygląd i poddanie się przeszczepowi włosów, a o wszystkim opowiedział oczywiście na YouTubie. W materiale nie zabrakło reakcji członków Ekipy. Nie wszystkim spodobało się to, co powiedział Friz.

Mini Majk - przeszczep włosów popularnego YouTubera zainteresował wszystkich fanów Ekipy Friza. Wideo, w którym Mini Majk opowiada o kulisach swojego zabiegu, wciąż znajduje się w TOP 10 najpopularniejszych filmików w serwisie YouTube, a zamieszczony pod nim licznik pokazał już ponad 300 tysięcy odsłon. Jak można się było spodziewać, decyzja Mateusza o ingerencji w swój wygląd znalazła wielu zwolenników, którzy pochwalili youtubera za to, że walczy ze swoimi kompleksami i krok po kroku realizuje marzenia. Sporo kontrowersji wywołała jednak zamieszczona w wideo wypowiedź Friza, który zdobył się na zaskakujący komentarz, widząc swojego przyjaciela świeżo po zabiegu. Friz zaśmiał się na widok Mini Majka i powiedział mu, że wygląda jak kosmita. I chociaż Mini Majk nie poczuł się dotknięty słowami youtubera, to oglądającym materiał internautom nie spodobały się te żarty.

Reakcja Friza na przeszczep włosów

W komentarzach pod wideo Mini Majka pojawiło się wiele słów dotyczących zachowania Friza. Spora część internautów uznała, że youtuber przesadził, nazywając swojego przyjaciela kosmitą i śmiejąc się z jego aktualnego wyglądu.

Oczywiście Karol musi każdemu zepsuć samoocenę:)

Szkoda mi Majkela, on się stara o to by wyglądać dobrze, wszyscy w klinice go super potraktowali.. wraca do domu, a tam każdy z niego się śmieje jak wygląda.. co oni myśleli że wróci z burzą włosów? 🤦 Friz całkowicie reakcja i ta niewyparzona buzka.. - piszą.

Czy ty razem Friz rzeczywiście przesadził? Sądząc po reakcji Mini Majka, raczej nie poczuł się on dotknięty komentarzem przyjaciela.

Friz kiedyś i dziś
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze