FRIZ - najlepsze filmy z projektu daily. TOP 10 produkcji youtubera

2020-03-10 8:53
FRIZ: Najlepsze filmy z projektu daily. TOP 10
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=YbLK1-kQ-I0 FRIZ: Najlepsze filmy z projektu daily. TOP 10

Friz to niekwestionowanie najlepszy youtuber w Polsce. Jako pierwszy postanowił zrobić daily vlogi w naszym kraju, przy okazji generując ogromne ilości wyświetleń, które pobiły wszelkie rekordy. Stworzyliśmy na ESKA.pl ranking najlepszych filmów z projektu daily! Zobaczcie TOP 10 produkcji Friza.

Friz przez rok stworzył ponad 400 filmów, które pojawiły się na jego kanale w serwisie YouTube. To jest rekord, jeżeli chodzi o aktywność wśród polskich influencerów. Youtuber przez rok publikował filmy raz dziennie, a na wielki finał projektu daily, postanowił że wrzuci aż 12 produkcji przez cały dzień. Filmiki pojawiały się co godzinę. Na ESKA.pl stworzyliśmy dla Was galerię najlepszych filmów i momentów z minionego roku! Zobaczcie, jak wyglądało to 365 dni u różowowłosego youtubera.

TOP 10 filmów Friza z projektu daily

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze