Friz nagrywa piosenkę z Wersow. Zapowiada się hit!?

i

Autor: Screen z YT: CAŁY DZIEŃ NIESPODZIANEK! / WERSOW

Influencerzy

Friz nagrywa piosenkę z Wersow. Zapowiada się hit!?

2023-09-24 10:32

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski postanowili zrobić fanom niesamowitą niespodziankę. Para zdecydowała się na nagranie kolejnego wspólnego utworu, który może zachwycić tysiące słuchaczy. Wygląda na to, że całkiem niedługo pokażą go światu. Jest na co czekać! Kiedy premiera? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski są obecnie jedną z najpopularniejszych par internetowych. Stało się to jeszcze bardziej jasne, gdy na świat przyszła ich ukochana córka - Maja. Od tej pory wyglądają na jeszcze bardziej zakochanych, a ich szczęściu nie da się zaprzeczyć. Od dłuższego czasu swoich sił próbują nie tylko w sieci, ale również w muzyce. Chętnie dzielą się z fanami nowymi pomysłami na projekty, przy czym branża muzyczna jest jednym z nich. Na koncie mają już wspólną piosenkę, jednak wydali ją dosyć dawno. Teraz okazuje się, że niebawem będzie można usłyszeć ich nowe dzieło. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Fani Friza kolejny raz nie zawiedli. Mają nosa do plotek i rozstań!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Friz i Wersow - nowa piosenka

Wersow nie ukrywa, że w ostatnich miesiącach postanowiła skupić się na swojej karierze muzycznej. W ciągu krótkiego czasu wydała trzy single, z czego dwa odniosły ogromny sukces na TikToku. Za jakiś czas na swoim koncie będzie miała pierwszy solowy album. Jej fani zdecydowanie mają na co czekać. Co ciekawe, początkiem września wybrała się do studia nagraniowego wraz z Karolem Wiśniewskim. Oznacza to, że niebawem będzie można usłyszeć ich wspólną piosenkę. Zapewne pojawi się na płycie Weroniki Sowy. Nie jest to pierwsze ich wspólne dzieło. "Sen", który pojawił się na pierwszej płycie Ekipy jest już legendarny!

ZOBACZ TAKŻE: Faustyna z Genzie randkuje z Rezim!? Tego nikt się nie spodziewał

Friz nagrywa piosenkę z Wersow. Zapowiada się hit!?

i

Autor: Screen z IG: frizoluszek