Friz nie kończy z codziennymi vlogami? Od teraz będą dwa filmy dziennie!

2020-03-01 13:07
Friz z dwoma filmami dziennie
Autor: Screen z https://youtu.be/NPuBF6OtiaM

Karol Wiśniewski, popularny youtuber znany szerokiej publiczności jako Friz, poinformował swoich fanów, że od marca kończy z publikacją jednego filmu dziennie na swoim kanale. Taka informacja mogłaby rozczarować widzów Karola, jednak nic takiego się nie stało, ponieważ od 1 marca, filmy na kanale Friza będą publikowane aż dwa razy dziennie.

Friz to popularny youtuber, który 9 marca 2019 roku rozpoczął jako pierwszy w Polsce, publikowanie filmów na swoim kanale codziennie. Karol, wraz z całą ekipą, w skład której wchodzi: Wersow, Poczciwy Krzychu, Mini Majk, Tromba, Mixer, Murcix i Wujek Luki, przeprowadzili się do luksusowej wilii pod Krakowem, gdzie na co dzień tworzą swoje produkcje, a fani ekipy mogą oglądać codzienne życie youtuberów. Wiśniewski w niedzielne popołudnie, 1 marca ogłosił na swoim Instagramie, że kończy z codziennymi vlogami i tu niespodzianka dla fanów. Od 1 marca 2020 produkcje będą pojawiać się na kanale Friz aż dwa razy dziennie. O której godzinie publikowane będą nowe filmy Karola? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz z dwoma filmami dziennie!

Friz przez ostatni rok publikował filmy na swoim kanale codziennie o godzinie 15:00. Mimo wielu wyrzeczeń, influencer w wywiadach mówił o tym, że bardzo dużo kosztowała go, codzienna produkcja filmów. Zapowiadał, że będzie chciał skończyć z codziennymi vlogami. Jednak Friz 1 marca poinformował swoich fanów o nowym projekcie, nad którym bardzo długo pracował. Filmy na kanale u Karola będą pojawiać się dwa razy dziennie. 

O której godzinie filmy u Friza?

Produkcje obejrzycie o godzinie 15:00 i o 18:00. Friz zdradził, że publikacja filmów potrwa jedynie przez tydzień. Co później? Tego najpewniej dowiemy się wkrótce. Warto jednak dodać, że publikacja na kanale youtubera dwóch filmów dziennie jest pierwszym takim projektem na rynku YT. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze