Frank Leen - objawienie rapowej sceny i jego Bombonierki! 30-sekund teledysku TYLKO U NAS

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Frank Leen - objawienie rapowej sceny i jego Bombonierki! 30-sekund teledysku TYLKO U NAS

Frank Leen - objawienie rapowej sceny i jego Bombonierki! 30-sekund teledysku TYLKO U NAS

2022-06-30 12:09

Bombonierki proponuje nam Frank Leen, który jest objawieniem muzycznej sceny w 2022 roku. Utwór swoją premierę ma 1 lipca, jednak Wy możecie poznać ją przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Frank Leen częstuje fanów Bombonierkami! To pierwszy owoc współpracy artysty i wytwórni Sony Music Entertainment. Jak brzmi piosenka? Przedpremierowo, jako pierwsi w Polsce, ujawniamy ją na ESKA.pl. O 'Bombonierkach' głośno zrobiło się już przed ich premierą, kiedy Frank Leen wykonał je na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce - Orange Warsaw Festival.

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

Frank Leen - rapowe objawienie i jego Bombonierki! [TYLKO U NAS]

Frank Leen - piosenka Bombonierki

Piosenka Bombonierki w całości pojawi się 1 lipca 2022. Utwór będzie dostępny na wszystkich serwisach streamingowych. Premierze singla towarzyszyć będzie teledysk stworzony przez żeński duet reżysersko-operatorski: Karolinę Fronik i Nadię Szymańską.

Frank Leen na swoim Tik Toku zaprezentował również “krok taneczny”, którym zachęca fanów do nagrywania swoich kreacji z wykorzystaniem fragmentu jego najnowszego singla.

Frank Leen - kim jest?

Robię muze, mam nadzieję, że polubicie – przedstawia się na Facebooku Frank Leen. Tobiasz Fryzowicz jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Young Igim i Gedzem, ale przede wszystkim pisze własną historię.