Forever - nowy utwór, płyta i trasa koncertowa Sylwii Lipki!

2021-10-15 16:28
Forever - nowy utwór, płyta i trasa koncertowa od Sylwii Lipki!
Autor: MyMusic

Sylwia Lipka na scenie pojawiła się już 10 lat temu! Nie jest to jednak żaden jubileusz, bo jak mówi sama artystka – to dopiero początek czegoś naprawdę pięknego. W ciągu tego czasu Sylwia wydała trzy płyty, niezliczoną liczbę singli, wyruszyła w trzy solowe trasy koncertowe, zagrała w filmie, napisała książkę, zatańczyła się na parkiecie telewizyjnego show, a nawet została właścicielką marki modowej.

Pod koniec 2021 roku Sylwia postanowiła przygotować dla fanów coś specjalnego! Nowy utwór, płyta, merch – i najważniejsza – trasa koncertowa, które powstały pod jednym, prostym hasłem – Forever! Artystka nie ma zamiaru podsumowywać tego, co było. Chce dać wszystkim nadzieję na to, że ma jeszcze sporo planów. To obietnica mówiąca, że Sylwia będzie zawsze tworzyć dla fanów i dawać im przykład tego, jak spełniać swoje marzenia! Preorder płyty fani mogą już zamawiać na sklep.sylwialipka.pl i odebrać na kilka dni przed startem trasy koncertowej – 12 listopada! Dwa dni później Sylwia wyruszy w Polskę ze swoim przesłaniem. Odwiedzi pięć największych polskich miast: Katowice, Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawę! 

Rafał Kozik z The Voice of Poland 12 zachwycił nie tylko w TV. Faworyt widzów podbija internet!

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie

Sylwia Lipka - Forever

Tak artystka wypowiada się na temat piosenki:

Napisałam ten utwór o moich 6 najbliższych przyjaciołach i naszych wspólnych przeżyciach, a mamy świetne wspomnienia! Moi bliscy wystąpili też w teledysku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze