Rafał Kozik z The Voice of Poland 12 zachwycił nie tylko w TV. Faworyt widzów podbija internet!

2021-10-15 15:43
Rafał Kozik
Autor: Screen z YouTube/The Voice of Poland

Rafał Kozik jest jednym z uczestników dwunastej edycji The Voice of Poland. To właśnie on skradł serca jurorów i widzów przed telewizorami. Teraz postanowił nagrać specjalnie dla swoich fanów interpretację piosenki z Przesłuchań w Ciemno. W sieci zawrzało! Czy Rafał wygra The Voice of Poland 12?

The Voice of Poland to program przepełniony muzyką i emocjami. Za nami etap Przesłuchań w Ciemno podczas których widzowie mogli poznać nowych uczestników. Wśród nich pojawił się Rafał Kozik, który bez żadnego ale oczarował wszystkich! Uczestnik zaprezentował się na scenie z hitem Krzysztofa Krawczyka - Bo jesteś ty. Oczywiście nie mogło być inaczej! W jego stronę swoje czerwone fotele odwrócili Sylwia Grzeszczak i Marek Piekarczyk. Choć Rafał miał ciężki wybór, zdecydował się kontynuować przygodę w programie pod skrzydłami Sylwii Grzeszczak. Co ciekawe, po emisji odcinka z udziałem uczestnika The Voice of Poland 12 zrobiło się naprawdę głośno. Rafał swoim głosem i osobowością skradł serce niejednej osoby. Teraz po wielu pochwałach zdecydował się nagrać i udostępnić swoją własną interpretację hitu Bo jesteś ty. Internet oszalał!

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Rafał Kozik - The Voice of Poland

Rafał Kozik po Przesłuchaniach w Ciemno stał się faworytem wielu widzów. To właśnie oni mocno trzymają za niego kciuki, wróżą mu finał i co chwilę chwalą jego głos. Choć od jego występu w muzycznym show minęło już trochę czasu, to zdecydował się zrobić swoim fanom niespodziankę. Rafał nagrał na spokojnie aranżację utworu Krzysztofa Krawczyka - Bo jesteś ty i podzielił się nią ze wszystkimi na YouTube. To forma podziękowań młodego artysty, który zaczyna swoją karierę w branży muzycznej. Czy uda mu się dołączyć do grona zwycięzców z poprzednich edycji The Voice of Poland? O tym przekonamy się oglądając kolejne odcinki show. Poniżej możecie posłuchać Rafała jak brzmi w niesamowicie spokojnej wersji klasyka - Bo jesteś ty. Uwaga! Grozi zauroczeniem :)

- Rozpływam się. To jest tak niesamowite, że nie wiem czy to wymaga jakiegokolwiek komentarza bo wydaje mi się, że nie wymaga to komentarza żadnego.

- Kompletnie inaczej patrzę na tę piosenkę, gdy słyszę ją w Twoim wykonaniu. Cudo!

- nie wiem jak Ty to robisz, ale to jest doskonałe, ile razy słucham tyle pojawiają się łzy dzięki Ci

- Magia ... Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu a ten głos to coś niesamowitego. Ciary 🖤🖤🖤

Sonda
The Voice of Poland - czy Rafał Kozik ma szansę wygrać program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze