Foolish Games - Jewel ft. Kelly Clarkson. Posłuchaj na Eska.pl wspólnego singla wokalistek [AUDIO]

2013-01-30 20:00

Jewel i Kelly Clarkson nagrały wspólny singiel. Piosenka nosi tytuł Foolish Games i znajdzie się na składance największych hitów Jewel. Posłuchaj Foolish Games na Eska.pl!

Jewel i Kelly Clarkson połączyły siły! Wokalistki nagrały wspólnie piosenkę Foolish Games. Kawałek znajdzie się na składance Gratest Hits, na której znajdą się największe hity Jewel. Kelly Clarkson także wydała składankę największych hitów The Greatest Hits Chapter One.

Zobacz na Eska.pl Kelly Clarkson zaśpiewała wielki przebój Adele

Jewel to wokalistka popularna w USA, jednak w Europie nie jest już tak znana. Jest osobą wszechstronną, śpiewa, gra na gitarze, pisze teksty piosenek, jest poetką, aktorką i producentką muzyczną. Zadebiutowała w 1995 roku płytą Pieces Of You. Jej najpopularniejsze single to I Do i Stronger Woman. Czy podoba wam się jej nowa piosenka nagrana z Kelly Clarkson?

Posłuchaj Foolish Games - Jewel ft. Kelly RowlandNie czytałeś jeszcze?

Bezkrólewie - Ukeje. Zobacz na Eska.pl teledysk Damiana Ukeje z The Voice Of Poland

EP


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze