Flo Rida - How I Feel. Nowa piosenka Flo Ridy. Będzie hit? [AUDIO]

2013-10-24 14:50

Flo Rida - How I Feel to nowy singiel Flo Ridy, promujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. W piosence użyto sampla z głosem legendarnej wokalistki, Niny Simone. Będzie hit?

Flo Rida - How I Feel to najnowszy singiel Flo Ridy, zwiastujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. O kolejnym krążku autora hitu Whistle wiadomo na razie tyle, że być może znajdzie się na nim piosenka napisana przez Pharrella Williamsa i duet z 50 Cent. Data premiery The Perfect 10 nie została jeszcze ujawniona.

>>> Radio, które leczy z jesiennej depresji! <<<


Flo Rida stawiał do tej pory na duety z największymi gwiazdami - między innymi Pitbullem, Jennifer Lopez czy Sią. Tym razem postanowił wykorzystać sample z głosem nieżyjącej już legendarnej wokalistki - Niny Simone. Czy to równie dobry przepis na hit?

Flo Rida - How I Feel. Posłuchaj na Eska.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze