Finalistka The Voice Kids muzyczną nadzieją! Zosia Sławińska namiesza w muzyce

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Finalistka The Voice Kids muzyczną nadzieją! Zosia Sławińska namiesza w muzyce

Finalistka The Voice Kids muzyczną nadzieją! Zosia Sławińska namiesza w muzyce

2023-03-29 11:13

Zosia Sławińska jeszcze nie tak dawno szlifowała swoje umiejętności wokalne pod czujnym okiem Dawida Kwiatkowskiego. Teraz stawia duży krok w swojej muzycznej karierze i zamierza rozkochać w sobie słuchaczy. Posłuchajcie jej najnowszej piosenki i przekonajcie się, że to muzyczna nadzieja 2023 roku!

Spis treści

  1. Zosia Sławińska - kim jest?
  2. Zosia Sławińska - piosenka dimension

Zosia Sławińska zadebiutowała na muzycznym rynku z piosenką pt. dimension. Utwór jednocześnie jest zapowiedzią kolejnych singli zebranych na EPce, która pojawi się już niebawem. Wokalistka postawiła na delikatny, intymny klimat. Dojrzale buduje nastrój i wyraźnie określa kierunki muzyczne, w których czuje się najlepiej, czyli songwriterski (soft) pop, czy indie.

Zosia Sławińska - kim jest?

Zosia Sławińska to 17-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od dziecka szkoli się wokalnie i gra na instrumentach. Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Gdyni w klasie skrzypiec. Jest finalistką IV edycji The Voice Kids w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie ten program dał jej odwagę i motywację do stworzenia autorskich piosenek i wyjścia z nimi szeroko do publiczności. Dzięki pomocy producenta Krisa Górskiego i Arka Fismolla Glenska powstało 5 pierwszych autorskich utworów Zosi.

Blanka od hitu Solo to muzyczna rakieta! Piękna polska gwiazda podbija świat [ZDJĘCIA]

Zosia Sławińska - piosenka dimension

Singiel dimension, to pełna emocji podróż przez wnętrze i uczucia wokalistki. Pozostawiła jednak otwartą furtkę dla słuchaczy. Co powiedziała nam artystka o utworze?

Piosenka jest zwieńczeniem mojej muzycznej podróży do punktu, w którym już jestem pewna, że chcę dalej tworzyć… To historia pewnej relacji, o której opowiadam pozostawiając poczucie nadziei, że po tak wielu rozczarowaniach jeszcze może być dobrze. Chciałabym, żeby moja muzyka ukazywała głębię każdego uczucia, ale i zostawiała pole do własnej interpretacji, była piękna i tak prosta do poczucia, a jednak nieoczywista. I choć dopiero zaczynam tę przygodę, mam nadzieję, że mój muzyczny świat was zaciekawi i będziecie chcieli go odwiedzać.

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE