Finał Voice of Poland, Mam talent, Twoja Twarz Brzmi Znajomo [DATY]

2017-11-06 14:48
Finał Voice of Poland, Mam talent, Twoja Twarz Brzmi Znajomo [DATY]
Autor: Fot. East News Finał Voice of Poland

Finały talent show zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdź, kiedy poznamy zwycięzców Voice of Poland, Mam talent i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Voice of Poland, Mam talent i Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finały wyłonią zwycięzców show już niedługo. Nie wiesz, kiedy kończą się polskie talent show, które jesienią 2017 oglądamy w TV? Na ESKA.pl zebraliśmy najpopularniejsze programy i podpowiadamy, kiedy poznamy ich zwycięzców!

Kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Jako pierwszy odbędzie się finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zwycięzca show zostanie wyłoniony z najlepszej czwórki, która przez kilka tygodni walczyła o awans do finału. Szanse na wygraną mają: Kacper Kuszewski, Anna Dereszowska, Krzysztof Antkowiak i Olga Kowalska. Kto okaże się najlepszy? Tego dowiemy się już w sobotę 11 listopada w Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - kto wygra muzyczne show?

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał programu wyłoni zwycięzcę ósmej edycji muzycznego show. Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8? Walka z pewnością będzie zacięta, bo do ostatniego etapu muzycznego show Polsatu awansowali faworyci zarówno widzów, jak i publiczno

Voice of Poland - finał

Kilka tygodni później w TV odbędzie się wielki finał Voice of Poland. Najlepszy głos ósmej edycji muzycznego show poznamy w finale po trzech odcinkach na żywo, które wyłonią finalistów. Wielki finał Voice of Poland odbędzie się w sobotę 25 listopada w TVP2.

Mam talent - data finału

Jako ostatni odbędzie się finał programu Mam Talent. Z każdego odcinka półfinałowego do finału show awansuje po dwóch uczestników. Tym oto sposobem w finale zobaczymy aż 10 występów. Wygrać będzie mógł tylko jeden. Kto będzie zwycięzcą? Tego dowiemy się w sobotę 2 grudnia w TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze