Film o Whitney Houston. Kiedy premiera i co wiadomo?

2021-09-14 14:22
Film o Whitney Houston. Kiedy premiera i co wiadomo?
Autor: AP Photo/Mark J. Terrill / EAST NEWS

Powstaje kolejny film o jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek wszech czasów. Studio Sony Pictures ogłosiło datę premiery tytułu. Jesteście ciekawi szczegółów z życia Whitney Houston? Podajemy najważniejsze informacje na temat nadchodzącej produkcji o artystce.

Kolejny film biograficzny o Whitney Houston - fani zaciekawieni! Whitney Houston była jedną z najlepszych wokalistek światowej sceny muzycznej. Można powiedzieć, że wykonane przez nią piosenki, takie jak np. I Will Always Love You czy I Wanna Dance With Somebody zna każdy. Pod takim samym tytułem jak drugi wymieniony utwór powstanie kolejny film biograficzny na temat tej wybitnej artystki. Znamy najważniejsze informacje dotyczące produkcji! Sprawdźcie, kto będzie odpowiadał za scenariusz i reżyserię filmu oraz kiedy ujrzy on światło dzienne.

Filmy 2021 - premiery na jesień. Najbardziej oczekiwane produkcje [TOP 5]

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Film o Whitney Houston - kto zagra piosenkarkę?

Jak zapowiedzieli twórcy filmu po długich poszukiwaniach udało się znaleźć odpowiednią aktorkę. Artystka imponowała na wszystkich etapach castingu. W rolę słynnej Whitney Houston wcieli się Naomi Ackie.

Film o Whitney Houston - scenariusz i reżyseria

Za scenariusz do filmu odpowiadać będzie Anthony McCarten. Ten nominowany do Oscara scenarzysta pracował przy takich produkcjach jak: Bohemian Rhapsody czy Dwóch Papieży. Reżyserią filmu o Whitney Houston zajmie się Stella Meghie.

Film o Whitney Houston - premiera

Premiera filmu zaplanowana jest na 23 grudnia 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze