Film o Popku - 5 przecieków z Popek za życia

i

Autor: fot. Instagram.com/popek_oficjalnie/ screen z Instagrama Popka https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/

Film o Popku - 5 przecieków z Popek za życia

2017-01-18 13:00

Popek za życia - czyli film o Popku już po premierze! Przecieki upewnią was, że musicie go zobaczyć! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Film o Popku już wkrótce pojawi się premierowo! Każdy fan pozna w końcu mnóstwo odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Można nie lubić rapera, ale historia jego życia jest naprawdę bardzo ciekawa. Czego dowiecie się oglądając biografię? 5 przecieków na temat filmu o Popku podrzucamy Wam na ESKA.pl! Zobaczcie również szczegóły o produkcji >> Popek - film o dzieciństwie, karierze i życiu na krawędzi!

Film o Popku - 5 przecieków

 

  1. W filmie dowiecie się, jak wyglądało dzieciństwo Popka. Relacje z rodzicami, gdzie pracował, co mówi o nim Borixon i kiedy uciekł za granicę. 
  2. Kim jest żona Popka? Gdzie Popek ma mamę? By poznać te informacje koniecznie musicie się wybrać do kina!
  3. Dowiecie się, dlaczego Popek poddał się skaryfikacji i wytatuował sobie gałkę oczną!
  4. Popek zda relację prosto z pierwszych miesięcy w Polsce! Ile pieniędzy wydał? Ile zdjęć dziennie robią mu fani? 
  5. Dowiemy się o poważnych problemach zdrowotnych Króla Albanii. Zmagał się z nimi w Holandii.

Popek film - kiedy premiera?

Jak informuje administrator oficjalnej strony na Facebooku - Popek za życia - film według dystrybutorów jest za bardzo kontrowersyjny. Aktualnie trwa ustalanie dat i miejsc specjalnych pokazów. Produkcja, za którą odpowiada Mania Studio na początku będzie dostępna w postaci płyty DVD! Pierwsze daty i miejsca poznacie w linku obok Popek Za Życia - kiedy i w którym mieście film w kinach? >>

Powyższe przecieki powinny was przekonać do zobaczenia tej produkcji. W biografii nie brakuje tego, co dla Popka jest najważniejsze, czyli muzyki! Usłyszycie kilka garażówek oraz megahit pt. Wodospady w rockowej wersji! Przypominamy go już teraz na ESKA.pl:

Popek x Matheo - Wodospady

 

Jeszcze przed premierą filmu o Popku, obejrzyjcie inne produkcje o największych gwiazdach i skandalistach na eskaGO! Beyonce, Lady Gaga, Michael Jackson, Justin Timberlake, One Direction – poznajcie ich tajemnice!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>