Film o Destiny's Child

i

Autor: fot. Bulls Film o Destiny's Child

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

2014-12-17 21:33

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni

Film o Destiny's Child - co wiemy na temat biografii byłego zespołu Beyonce? Sprawdź szczegóły dotyczące planowanej produkcji wytwórni Sony - na ESKA.pl.

Wyciek nieoficjalnych maili między ludźmi związanymi z wytwórnią Sony pozwolił nam dowiedzieć się szczegółów dotyczących różnych produkcji. Jedną z najciekawszych informacji okazały się być plany stworzenia filmoweh biografii żeńskiej grupy Destiny's Child, w której składzie była m.in. Beyonce.

Destiny's Child to niestniejąca już grupa, która wykonywała muzykę z pogranicza gatunków R&B; i pop. Zespół powstał w 1990 i po zmianie składu działał z przerwami do 2005 roku. Ze shakowanych e-maili wynika, że ojciec Beyonce i były menedżer Destiny's Child, Matthew Knowles, złożył Sony w grudniu 2013 roku propozycję stworzenia filmowej biografii o zespole. Pomysł Matthew Knowlesa miał się rzekomo spotkać z bardzo entuzjastycznymi reakcjami ze strony wytwórni.

Chcielibyście zobaczyć film o Destiny's Child?

Destiny's Child - Say My Name

Do tego eskaGO dodaje darmowy film online. Oglądajcie film o karierze Beyonce na eskaGO.

RC