Filip Lato - kim jest 'młody bezczel' z Voice Of Poland? Zaśpiewa w kolejnym show!

2018-08-26 20:27

Filip Lato zrobił wrażenie swoją barwą głosu, ale z manierami było już gorzej. Zobaczcie, czy "młody bezczel" jak Filipa nazwała Marysia Sadowska, odnalazł się w Voice Of Poland i co zmieniło się w jego życiu po muzycznym show.

Filip Lato zadebiutował w Voice Of Poland 10 września 2016 r. Od razu dał się zapamiętać jurorom i widzom jako polski Adam Levine, który jednak czasami trochę  się zapomina... Kim jest chłopak o tak charakterystycznej barwie głosu?  Filip Lato /Facebook >> ma 26 lat i pochodzi z Warszawy. Jak o sobie napisał, "nie umiał jeszcze dobrze mówić, kiedy już zaczął śpiewać".

Filip Lato - kosmiczny teledysk + TEKST piosenki Halo Ziemia na ESKA.pl! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Filip Lato po ogromnym sukcesie z Sound'n'Grace i megahitem 100 - powraca z solową propozycją! Halo Ziemia, to tytuł pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album artysty. W klipie artysta zabiera nas do kosmosu, skąd zachęca, by nigdy nie przestawać marzyć i tra

Kim jest Filip Lato?

Filip posiada bardzo charakterystyczną barwę głosu, jest pianistą i gitarzystą-samoukiem. Komponuje i pisze teksty, kręci go muzyka w stylu Adama Levine'a i Maroon 5 - popowo przebojowa i melodyjna, z rockowymi riffami i energią. Formalnie swoją edukację muzyczną przerwał w Szkole Muzycznej II stopnia, to tak naprawdę muzyki nigdy nie przestał się uczyć. Jest wielkim fanem Muse, Queen, Bruno Marsa, Michaela Jacksona, Maroon 5, Foo Fighters, i kuchni tajskiej. Filip Lato to wokalista w zespole Ugly 10 oraz wokalista, gitarzysta i pianista w zespole Ind;go.

Filip Lato w Voice of Poland dotarł aż do odcinków na żywo. Po programie jego kariera nabrała tempa, a Filip nagrał przebój zatytułowany 100 z zespołem Sound'n'Grace. Wiosną 2018 roku Filip Lato był jednym z uczestników kolejnego muzycznego show. Tym razem wokalistę zobaczyliśmy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Filip wygrał show.

Najnowsze