Filip Lato jako James Blunt w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

2018-03-03 13:42
Filip Lato jako James Blunt w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
Autor: fot. M. Zawada Filip Lato jako James Blunt w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Filip Lato niczym James Blunt zaśpiewał You're Beautiful! Czy to najlepsza metamorfoza pierwszego odcinka wiosennej edycji TTBZ? 

Filip Lato jako James Blunt to jedna z metamorfoz pierwszego odcinka wiosennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Wokalista, którego znacie z hitu Sound'n'Grace zaskoczył tym, jak łatwo udało mu się wejść w skórę gwiazdy światowej sceny muzycznej. Takie same ruchy sceniczne, miny, ale przede wszystkim niemalże identyczne zaśpiewanie hitu You're Beautiful!

Filip Lato jako James Blunt - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018

Filip Lato to prawnik z wykształcenia, a wokalista z zamiłowania. Jak sam mówi - śpiewał zanim jeszcze zaczął mówić. Młody piosenkarz jest obdarzony charakterystyczną barwą głosu, gra na gitarze i pianinie. Lider dwóch zespołów - Indigo i Ugly 10, na swoim koncie ma też współpracę z popularnym chórem Sound’n’Grace, z którym nagrał utwór „100”. W pierwszym odcinku Filip udowodnił, że jest wprost stworzony do metamorfoz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze